23.10.2019 | Svátek má Teodor, Theodor


19.10.2019 CHTIP: Zkoušeli jsme sex na lodičce

Chechtavý tygr
Jeptiška přiběhne za matkou představenou: „Matko představená, pomozte mi, zhřešila jsem – milovala jsem se s mužem.“
více


12.10.2019 CHTIP: Židovský humor XXV.

Tomáš Vodvářka
„Myslíš, Mojšele, že bys mi mohl...“ „Gewiss mamele, samozřejmě.“
více


5.10.2019 CHTIP: Kde bych mohl dostat AIDS?

Chechtavý tygr
Sedí takhle kněz ve zpovědnici a poslouchá hlas z druhé strany: „Otče, je mi dvaaosmdesát, jsem už padesát let se svojí ženou a vždy jsem jí byl věrný. Ale včera jsem se tři hodiny vášnivě miloval s osmnáctiletými dvojčaty.“
více


28.9.2019 CHTIP: Židovský humor XXIV.

Tomáš Vodvářka
„Nauč se smát, aniž bys plakal“ říká jedno hebrejské přísloví. Židovský humor je specifický, je v něm obsažena moudrost, sebekritika i druh humoru, který chápou jen oni...a Češi. Další porce.
více


21.9.2019 CHTIP: Sandálky

Chechtavý tygr
„Už je trapné, jak si z nás dělají lidi srandu, že jsme hloupí. Nebylo by vhodné koupit pro naši policejní stanici třeba encyklopedii?“
více


16.9.2019 FEJETON: Lítá sexistická gender řež o „ová-neová“

Martin Mařák
Koncovka příjmení „ova“ svým důrazem na vlastnictví a majetek zvýrazňuje nejen sexistickou nadřazenost falického mužství nad mnohem méně virilním principem ženství.
více


14.9.2019 CHTIP: Židovský humor XXIII.

Tomáš Vodvářka
Nauč se smát, aniž bys plakal, zní jedno hebrejské přísloví. Přináším další porci židovského humoru, který mám rád. Pakliže Vy taky, dejte si....
více


12.9.2019 FEJETON: Bojujme za klima všichni!

Zdeněk Roller
Lidstvo ještě nikdy nemělo takovou šanci spasit se před záhubou! Sociální sítě a silné neziskové organizace mají potenciál pohnout státy celého světa k záchraně lidstva. Stačí přitom tak málo.
více


7.9.2019 CHTIP: Vypadal jsem jako blbec

Chechtavý tygr
Syn: „Tati, víš, kolik pasty je v zubní pastě?“ Otec: „Nevím.“
více


31.8.2019 CHTIP: Židovský humor XXII.

Tomáš Vodvářka
Nauč se smát, aniž bys plakal, zní jedno hebrejské přísloví. Přináším další porci židovského humoru, který mám rád. Pakliže Vy taky, dejte si....
více


24.8.2019 CHTIP: Čím je tvůj tatínek?

Chechtavý tygr
„Dnes se musím snažit,“ povídá koulařský šampion na stadiónu před atletickými závody, „na tribuně bude sedět moje tchýně.“
více


17.8.2019 CHTIP: Dvě piva denně

Chechtavý tygr
Král měl sedm vlků a těm předhazoval každého poddaného, který ho rozčílil. Jednoho dne mu sluha, odsouzený k roztrhání kvůli malichernosti, namítl: „Ochotně jsem ti sloužil sedm let a takhle se mi odvděčíš? Dopřej mi prosím ještě týden života.“
více


10.8.2019 CHTIP: My se bavíme o sexu!

Chechtavý tygr
SMS od manžela: Drahá, na přechodu pro chodce mě srazilo auto. Jana mě odvezla do nemocnice.
více


9.8.2019 GLOSA: APV o akci Prague Pride

Zdeněk Roller
Agentura Pravda vyděsí opět přináší závažná aktuální odhalení, tentokrát o akci Prague Pride.
více


3.8.2019 CHTIP: Židovský humor XXI.

Tomáš Vodvářka
Nauč se smát, aniž bys plakal, zní staré přísloví. Takže pro své milé čtenáře další porce s úmyslem zpříjemnit dnešní den.
více


27.7.2019 CHTIP: Kočka se vykakala na podlahu

Chechtavý tygr
„Moje žena pořád kašle, pane doktore.“ „A zkoušeli jste nějaké bylinky?“
více


20.7.2019 CHTIP: Židovský humor XX.

Tomáš Vodvářka
V jedné restauraci měli barmana vyhlášeného tím, že má v rukách sílu jako hydraulický lis. Když on vymačkal do nápoje citrón, bylo jisté, že už z toho citrónu nikdo nevymáčkne ani kapku.
více


13.7.2019 CHTIP: Copak jsem nějaký úchyl?!

Chechtavý tygr
Pani učiteľka sa pýta: „Žiaci, kto je kladný a kto záporný hrdina?“
více


6.7.2019 CHTIP: Drahý, jsem těhotná

Chechtavý tygr
Přijede šofér tahače do motorestu, objedná si jídlo a pití a s chutí se do toho pustí. Vtom přijedou tři chlapi na harleyích, usadí se u jeho stolu a to jídlo mu snědí a pití vypijou.
více


29.6.2019 CHTIP: Dvě stě eur za noc? Zbláznila ses?

Chechtavý tygr
Fotograf jednoho velkého magazínu dostal za úkol udělat reportáž o velkém lesním požáru. Jeho šéf mu zařídil na letišti zapůjčení malého letadla i s pilotem. Fotograf dorazil na letiště hodinu před západem slunce a opravdu, na letištní ploše stála malá Cessna a v ní seděl pilot.
více


22.6.2019 CHTIP: Židovský humor XIX.

Tomáš Vodvářka
Když se Hette vrátila domů z nákupů v obchodním centru Brent Cross, našla svého manžela Bernieho v posteli s krásnou mladou ženou. Hette s pláčem vyběhla z místnosti. Bernie běžel za ní a dostihl ji, až když brala za kliku vchodových dveří.
více


19.6.2019 PRAHA: Mariánský sloup, symbol EU a německo-českého přátelství

Martin Mařák
Pro nikoho v dnešní době doufám není tajemstvím původ dvanácti zlatých hvězdiček na modrém poli vlajky Evropské unie, které mimo jiné korunují i hlavu Panny Marie z mariánského sloupu, jenž na počátku minulého století v bouřlivých dobách vzniku naší novodobé státnosti zbořili v Praze čeští...
více


19.6.2019 FEJETON: Dobrá zpráva o klimatických změnách

Jaroslav Kovaříček
antimeloun
Ta situace s měnícím se klimatem je vskutku alarmující. Ono se to klima mění už více než čtyři miliardy let, ale to některým školákům, novinářům a vědcům asi nikdo neprozradil.
více


15.6.2019 CHTIP: Polévka dne

Chechtavý tygr
Zákazník: Číšníku! Číšník: Dobrý večer, jmenuji se Bill a budu vaším podpůrným číšníkem [orig. support waiter]. Jaký máte problém?
více


8.6.2019 CHTIP: Židovský humor XIX.

Tomáš Vodvářka
Šestý den stvoření kouká Gabriel, jak Jahve modeluje jakousi nádhernou fascinující krajinu, s malebnými horami a úchvatnými skalami, utěšenými údolími, monumentálními pobřežními útesy a bělostnými plážemi...
více


1.6.2019 CHTIP: Když ona tam ležela úplně nahá...

Chechtavý tygr
Kohnovi a Roubíčkovi zasednou jednoho večera ke kanastě. Odhalené kolínko paní Roubíčkové pod stolem láká a Kohn neodolá. Letmo je pohladí a když necítí žádný odpor, jede rukou po stehýnku pomalu výš a je pořád smělejší...
více


25.5.2019 CHTIP: A vešla ses?

Chechtavý tygr
Pane doktore, něco se mnou není v pořádku. Stále běhám za mladými děvčaty.
více


18.5.2019 CHTIP: Maminko, jak jsem se narodila?

Chechtavý tygr
Morris Schwartz leží na smrtelné posteli, nadešla jeho poslední hodinka. Na pokoji je zdravotní sestra, jeho žena, dcera a dva synové.
více


11.5.2019 CHTIP: Tak jakej jsem byl?

Chechtavý tygr
Naši vojáci se připravují na humanitární misi do Iráku. Velitel vyhlásí poplach a za několik minut je celá jednotka nastoupena v plné zbroji. Jen vojín Novák chybí. Přijde po dobré půlhodině.
více


4.5.2019 CHTIP: Já bych ji umlátil mnohem dřív

Chechtavý tygr
Soudce: „To je velmi brutální čin. Pokud chcete, aby vám byl trest poněkud zmírněn, musíte nám vysvětlit svůj motiv.“
více


29.4.2019 POVÍDKA: Valentin Výmluvný

Milan Dřevojánek
„Tak já vám to teda povím,“ začal pan Valentin Výmluvný své vyprávění. „To jsem šel jednou po Květákové – no znáte tu ulici, začíná u Prioru, co tam prodávají ty dobré gumídky: jednou jsem si je koupil a snědl celý sáček naráz.
více


27.4.2019 CHTIP: Proč jsem propustil sekretářku

Chechtavý tygr
Letí chlap v letadle a spadne do pralesa. Zachrání se, vyndá mobil, ale baterie je vybitá. Přijde na mýtinu, kde tančí indiáni kolem totemu.
více


27.4.2019 ZÁBAVA: O Karkulu a Šípkové Růžence (2)

Václav Vlk st.
Stále ještě jsme nedostali zprávy, jak to dopadlo s onou genderovou komisí z Katalánska, co vyřadila 200 knih z dětské knihovničky, že jsou sexistické.
více


26.4.2019 ZÁBAVA: O Karkulu a Šípkové Růžence (1)

Václav Vlk st.
Vždy sleduji zprávy ze Španělska, kde jsem strávil mnoho pracovních i odpočinkových dní. Tam je možné leccos. A moderně progresivní španělské dámy, to je obzvlášť síla.
více


24.4.2019 FEJETON: Necenzurované zpravodajství ČRo!

Tomáš Vodvářka
Všichni vědí, že státní média jsou v rukách pravdy a lásky, případně pana Bakaly. Naší agentuře Hádám se podařilo získat původní rozhlasové zprávy na dnešní den. Čtěte, sdílejte, rozšiřujte. Pravda zvítězí!
více


22.4.2019 COMEDY: Jak v EU nakupovat rajčata

Albert Salický1
Švýcarský mistr stand-up comedy Andreas Thiel srovnal v jednom ze svých vystoupení korán s Mein Kampfem. Vyvolal bouři v médiích a dostal tolik výhrůžek, že od té doby vystupuje pouze s policejní ochranou.
více