Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Foto

Pane Václave, je pravdou že pro nás starší a pokročilé už sekání kosou moc není. Ale co tak sekat pouze nezbytně prostor a z ostatní plochy udělat kvetoucí louku. Budete žasnout, co motýlků, včeliček a jiného létavého i nelétavého tvorstva se na ní usadí a budete mít živou přírodu přímo před očima. Pak už zbývá jen sehnat někdo, kdo si trávu po odkvětu pokosí pro své domácí zvířectvo na seno. Toho nejlépe přilákáte na lahvinku dobré slivovice - ta se pije při sejkání proto, aby se sekáč tak moc nepotil. A vy ho budete pozorovat a pomáhat mu - s tou slivovicí. Není to krásné?

IL

I55v82o 30L16y79č58k41a

4. 7. 2024 15:53

Taková horská louka by se mi taky líbila, jenže když naroste do plné výšky a začnou z ní létat semínka nejen kytek, ale i plevelů, tak se sousedé začínají mračit, že ten jejich nízko střižený trávníček začíná být zaplevelený. V intravilánu, kde jsou parcely tak 300 metrů čtverečních, to nejde, sousedi vás vyštípou. Já bych taky hudroval.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz