23.4.2014 | Svátek má Vojtěch


21.4.2014 CHTIP: V kamenolomu

Hlídač v americkém národním parku poučuje návštěvníky: "Kdybyste náhodou potkali medvěda, tak vemte do ruky hovno, hoďte mu ho mezi oči, a zatímco se bude medvěd utírat, zdrhnete."
více


19.4.2014 CHTIP: A sakra, rolexky!

Drahá, na přechodu pro chodce mě srazilo auto. Pavla mě odvezla do nemocnice. Doktoři mě prohlédli, udělali testy a rentgen.
více


12.4.2014 CHTIP: Nečas v nebi

Na ranní procházce Nečas náhle zakopl a upadl, ukázalo se, že to byla mrtvice. A protože podle hesla "Zdraví není byznys" neměla blízká nemocnice dostatek personálu, tak zemřel.
více


12.4.2014 UDÁLOSTI: Maďarsko má problém

Šéfredaktor Babišových Lidových novin István Léko píše v LN, že legitimita, s níž bude v Maďarsku i další čtyři roky vládnout FIDESZ, je v Evropě unikátní. Unikátnost maďarské situace má ovšem i své stinné stránky.
více


5.4.2014 VÍKENDOVINY: Konina v „konibaru“ na Harfě

Do českého hospodského guláše patřil v minulosti vždycky kus koniny. Koňské maso je takové načervenalé a nasládlé a dá tomu sósu s kvalitní mletou paprikou takovou tu správnou chuť a vůni.
více


5.4.2014 CHTIP: Závěrečná řeč u soudu

Teď si myslím, že za všechno může tchýně. Ona byla stále s námi, furt se mezi nás pletla, i když už je deset let v hrobě, dej ji pánbu věčnou slávu. To se fakt nedalo vydržet, pořád maminka by tohle a maminka by to takhle ne.
více


29.3.2014 CHTIP: Máš přítelkyni?

V jednom městě povolal právník k soudu jako svědka jednu starou paní. Když složila přísahu, ptá se jí žalující právník: "Paní Čermáková, znáte mne?"
více


29.3.2014 PRÁVO: Za plné sexuální uspokojení žen

Dobrý den, milé sestry, přítelkyně, kolegyně, vítám vás na ustavující schůzi Výboru za plné sexuální uspokojení žen.
více


22.3.2014 CHTIP: Domácí přiznání třináctky

Lékař je ve své ordinaci právě po sexu s jednou ze svých pacientek. Sedí v křesle, opírá se lokty o stůl, hlavu v dlaních a přemýšlí nad tím, co se právě stalo. Trápí ho velké výčitky svědomí.
více


15.3.2014 CHTIP: Muslimský terorista

Manželský pár se vydal do města na velké nákupy. Manželka se trochu zakoukala v butiku s hadříky a najednou zjistí, že manžel nestojí vedle ní a že ho ani nikde nevidí. Vytáhne mobil, volá, mobil zvoní a zvoní, až se konečně manžel ozve.
více


8.3.2014 CHTIP: Nemáte radši ty s tou rakovinou?

Přijde chlap k doktorovi, že mu modrá varle. Doktor varle prohlédne a říká: "To vypadá špatně, jako nebezpečný zánět, asi infikovaný hematom, budeme vám ho muset amputovat."
více


1.3.2014 CHTIP: Klíč, ty debile!

Učitelka se nedopatřením dostane do pekla. Bloumá, rozhlíží se, nakonec si zaleze do koutka a pozoruje cvrkot, až ji tam najde při kontrole Lucifer.
více


22.2.2014 CHTIP: Špagety

Doktor měl jednou milostnou aféru se svou blonďatou sestřičkou. Zanedlouho mu řekla, že je s ním těhotná. Doktor nechtěl, aby se o tom dozvěděla jeho žena, a tak dal sestřičce velkou sumu peněz a požádal ji, aby odjela do Itálie a tam dítě porodila.
více


17.2.2014 SVĚT: Americko-ruské vztahy

V americko-ruských vztazích to jde od deseti k pěti. Místo kdysi ohlašovaného uvolňování to mezi velmocemi skřípe jako nikdy předtím. Minulý týden deník New York Times prozradil, že vysoká úřednice ministerstva zahraničí Spojených států Rose Gottemoeller probírala se spojenci v NATO nedávné zkoušky ruské...
více


15.2.2014 CHTIP: Nejdražší sex

Turista v řecké vesnici před domkem natrefí na starého vrásčitého nadávajícího Řeka: "Tohle Řecko je prokletá země. To kamení tady všude a to slunce do toho pálí, celá Evropa se nám posmívá, jak jsme zadlužený, a ani z tý půdy nic nevyroste…"
více


15.2.2014 VÍKENDOVINY: Dech mrtvé milenky

Přiznejme si to přátelé. Svět se kupředu řítí mílovými kroky! Kdeže jsou doby tuzemského rumu, her a malin nezralých! Byl zde "RUM tuzemský", mazlivě zvaný "dámský likér na tři", a není. Je... ani nevím, jak se to jmenuje. I hry šálivé, kdeže jen jsou? Jak se říkalo: "Povalit jí na záda do trávy a …"...
více


8.2.2014 VÍKENDOVINY: Blondýnka a počítač

Doba na nás padá všemi silami. Tu nevíme, zda bude presidentem kníže, jinak dívkař a vínapitel, či zeman, všehopitel a všežravec. A než si uvědomíme, jak to vlastně dopadlo,, tak najednou zjistíme že nám "de facto" šéfuje súdruh.
více


8.2.2014 CHTIP: Registrace uživatele

Redaktor New York Times se zeptal indiánského náčelníka Dva tesáky: "Je vám přes devadesát, celou tu dobu pozorujete bělochy - jakých úspěchů dosáhli a jaké škody napáchali? Když to vše zvážíte, kde podle vás běloši udělali chybu?"
více


7.2.2014 RUSKO: Humor s WC v Soči

Olympiáda v ruském Soči nese s sebou naštěstí vedle obav z teroristů i rysy úsměvné: postaralo se o to aktuální záchodové zpravodajství. I ono vede ale nakonec k zamyšlení.
více


5.2.2014 POLITIKA: Evropa v roce 2050

Nejúspěšnější politik v dnešní Evropě nosí sukni a jmenuje se Angela Merkelová. Té se nedávno podařilo vyrovnat rekord její britské předchůdkyně Margaret Thatcherové tím, že potřetí za sebou vyhrála parlamentní volby.
více


1.2.2014 CHTIP: Kdy je nejhorší dostat kapavku?

K doktorce přijde ustaraný chlapík a povídá: "Prosím vás, mohla byste mi něco dát na… víte... totiž... nooo... totiž já trpím soustavnou erekcí…"
více


25.1.2014 CHTIP: Korespondence Brusel - Horní Bříza

Obdrželi jsem Vaši žádost na spolufinancování výstavby Domova pro seniory v rámci regionálního programu Východ. Jsme však nuceni Vás upozornit, že na str. 57
více


18.1.2014 CHTIP: Tři nymfomanky

Potkají se dva kamarádi a jeden povídá: "Tak si představ, byl jsem o víkendu na svatbě za svědka. No a na oslavě jsem si šel zatancovat s nevěstou. V tom ti přiběhne ženich a nakopne ji vší silou mezi nohy."
více


11.1.2014 CHTIP: Nevyspala by ses se mnou za dvacku?

Za devatero horami, devatero řekami a devatero potoky bydlela stará babička. A ta si jednoho krásného dne řekla.
více


4.1.2014 CHTIP: Nové nařízení EU

Chlápek přišel do Lidlu a chtěl dvě plechovky krmení pro psa. "Máte psa, pane?" ptá se prodavač. "Jasně, že mám!"
více


1.1.2014 CHTIP: Paní, máte odhalené ňadro...

"Pane doktore, každou noc se mi zdá hrozný sen. Jdu po ulici a vidim svou tchyni, jak vede na provázku krokodýla. A ještě teď se třesu strachy, když vidím ty žluté oči, zelenkavou kůži s puchýři a ohromná zubiska, co mě chtějí roztrhat!"
více


1.1.2014 ZÁBAVA: Bermanův problém

Toto je (prý) skutečná korespondence jednoho londýnského hotelu s jedním z hostů. Hotel se nakonec rozhodl uveřejnit dopisy v Sunday Times.
více


28.12.2013 CHTIP: Slyším hlasy a nikoho nevidím

Dva studenti na intru fantazírují: "Co kdybychom začali chovat prase?" "Blázníš? A co ten smrad a špína?"
více


26.12.2013 CHTIP: Různé přístupy a metody léčení (2)

"To je jasný potlačený oidipovský komplex. Máte narušený otcovský přenos na vašeho šéfa, který vám připomíná vašeho někdejšího souseda v době vašeho raného dětství. Lehněte si prosím na gauč a ponechte volně plynout různé asociace. Já si zatím dám na svém křesle šlofíka. A nebojte se, za dva-tři roky...
více


25.12.2013 CHTIP: Různé přístupy a metody léčení (1)

Předepíšu vám tři léky: Modré tabletky si vezměte ráno a večer, žluté 1x před spaním. Kdyby se vám snad po nich rozbolel žaludek, spolkněte si tyhle proužkované a to hned po každé z těch předchozích.
více


24.12.2013 CHTIP: Český prosinec

1.–7.12. Klidné období též zvané Klid před bouří. Až na rizikového Mikuláše. Zastánci tradic vytahují adventní věnce – zvýšená pohotovost Hasičského záchranného sboru.
více


21.12.2013 CHTIP Já myslel, že jeptišky nepijou

Ptá se nový nezkušený soudce svého staršího kolegy: "Pane kolego, mám tu problém s ilegálním paličem chlastu. Dopadli ho, jak načerno pálí slivovici, a já vůbec nevím, kolik se za to dává."
více


14.12.2013 CHTIP: Jak uvařit párek

Nejprve recept: Doba přípravy: 5 minut Počet porcí: 1 porce
více


7.12.2013 CHTIP: Co kdybychom se spolu vyspali?

Do kostela na předměstí Říma vstoupí starší Ital, poklekne u zpovědnice, a když kněz otevře okénko, spustí: "Otče, za druhé světové války u mě zaklepala krásná mladá Židovka a prosila mě, abych ji ukryl před fašisty. Tak jsem ji schoval do podkroví."
více


30.11.2013 CHTIP: Manželé u psychologa

Přijde doktor na kontrolu do blázince. Na levé posteli leží chlap a dělá, že řídí auto. Doktor se ho ptá: "Co to děláte?
více


23.11.2013 CHTIP: Otočí se na bok a chrápe!

Sedí pán v restauraci, má před sebou diplomatku, občas ji otevře, nahlédne do ní, povzdechne si, objedná si koňak. Když už si takhle objedná koňak potřetí, číšníkovi to nedá a zeptá se: "Co to tam máte?"
více