23.10.2014 | Svátek má Teodor


18.10.2014 CHTIP: Pohádka pro všechny ženy

Bylo, nebylo, jednoho bílého dne švadlenka šila u řeky a z ničeho nic její náprstek spadl do vody. Vykřikla a najednou se Bůh shora zeptal: „Proč pláčeš, mé dítě?“
více


11.10.2014 CHTIP: Je peklo exotermické?

Toto je údajně skutečná odpověď v testu střední úrovně z chemie na univerzitě ve Washingtonu. Odpověď jednoho studenta byla tak „hluboká“, že se profesor rozhodl podělit se o ni s kolegy na internetu.
více


4.10.2014 CHTIP: Otče, smilnila jsem...

Důchodce si stěžuje: "Mám stále větší potíže s pitím piva."
více


27.9.2014 CHTIP: Karlík má novou holku

Když jsem byl mladý, rozhodl jsem se jít na medicínu. Na přijímačkách nám řekli, abychom uspořádali náhodně seřazená písmena PNEIS a složili je do názvu důležitého lidského orgánu, který je nejužitečnější, když je vztyčený. Ti, co odpověděli SPINE (páteř), jsou dnes lékaři.
více


20.9.2014 CHTIP: Rozsudek

Soudce: "To je velmi brutální čin. Pokud chcete, aby vám byl trest poněkud zmírněn, musíte nám vysvětlit motiv svého činu." Obžalovaný muž: "Když ona byla tak omezená, že jsem ji prostě musel zabít."
více


13.9.2014 CHTIP: Persil a Ariel

Jeden doktor na stáži navštívil místo zvané honosně mentální institut a ptá se jednoho pacienta: “Jak jste se sem dostal? Jaká je povaha vaší nemoci?”
více


6.9.2014 CHTIP: V pohřebním ústavu je sranda

"Nechcete si sednout, dědečku?" "Ne, děkuji, chlapče, já jedu jen jednu stanici."
více


30.8.2014 CHTIP: A Bůh pravil...

Zaparkovala jsem auto u supermarketu a stáhla okénka, aby můj mladý labrador měl dost čerstvého vzduchu. Byl roztažený na zadním sedadle a já chtěla mít jistotu, že tam tak zůstane.
více


23.8.2014 CHTIP: U holiče

Muž nakoukne do holičství: „Jak dlouho budu čekat na ostříhání?“ Holič se rozhlédne po místnosti plné zákazníků: „Asi tak dvě hodiny.“
více


16.8.2014 CHTIP: Dobrá rada od pamětníka

Stařík nastoupí do taxíku. Mercedes vyrazí a dědeček se ptá řidiče: "Na copak tam vpředu máte tu hvězdičku?" Řidič odpoví: "To mám na cyklisty. Byl jste na vojně? To je zaměřovač, něco jako muška na pušce. „
více


9.8.2014 CHTIP: Jednoho dne se Bůh zeptal sv. Františka...

Franto, ty víš všechno o zahradách a přírodě, co se to děje tam dole na zemi? Co se to stalo pampeliškám, fialkám, sedmikráskám a těm dalším věcem, které jsem před věky vysázel? Měl jsem perfektní bezúdržbovej zahradní plán. Ty
více


2.8.2014 CHTIP: Extrémní sexuální vyčerpání

Ředitel velké společnosti potřeboval zavolat jednomu ze svých zaměstnanců ohledně naléhavé záležitosti. Vytočil jeho telefonní číslo domů a ozval se mu dětský šepot.
více


26.7.2014 CHTIP: Hlavně nelíbat!

Jak přinutit patnáctiletého synka k učení. "Sedni si, synu. Dáš si panáka?" "Jasně."
více


19.7.2014 CHTIP: Alík sežral dort

„Miláčku, než se vezmeme, musíš mi ještě slíbit, že mě budeš líbat na místech, kde mě ještě nikdy nikdo nelíbal.“ „Dobře, lásko moje, a na kterých?“
více


12.7.2014 CHTIP: Máte kostkový cukr?

Žena říká muži: „Igore, máš mě ještě rád?“
více


5.7.2014 CHTIP: Bezdomovec v milionářské čtvrti

Sedí si v izbe neurotik. Otvoria sa dvere a pomaly vojde flegmatik. Podíde k umývadlu, naberie kávovou lyžičkou vody a odíde.
více


4.7.2014 FEJETON: Skvělá budoucnost už je za dveřmi

Stane se v nedaleké budoucnosti: v zájmu zvýšení bezpečnosti na ulicích přikáže nový zákon osadit kamerami nejen každou křižovatku a školu, ale i všechny ostatní ulice, obchody, domy a nároží.
více


28.6.2014 CHTIP: Proč jsem se dnes probudil v nemocnici

"Co se to tam děje, na té Ukrajině?" "Ále… to jen Ukrajina válčí s Ruskem."
více


21.6.2014 CHTIP: Fekální vůz

Přijde devadesátiletý pán k doktorovi a sestřička s ním vyplňuje kartu. "Tak co, dědo, kouříte?" "Jo, jo, tak dvě krabičky denně."
více


14.6.2014 CHTIP: Sousede, nic ve zlým

Na narvaných Bazalech je mezi dvěma chlapy volné sedadlo. Jednomu z nich to nedá a povídá tomu druhému: "Tak to teda - do piče - nechapu, že kerysyk može kupiť listek a něpřijyt."
více


7.6.2014 CHTIP: Dva tucty krabů

"Človeče, keď som bol v Rusku, cestoval som vlakom do Vladivostoku. Bola so mnou v kupé perfektná ženská. Tá postava, tie boky, to poprsie! A keď sa vyzliekla, to ešte len bola nádhera. Tak sme si to rozdali, ale ona sa potom rozplakala, že má strašne dobrého muža, ktorého strašne miluje a ktorému strašne...
více


31.5.2014 CHTIP: Hříšnice ve zpovědnici

"Otče, odpusť mi, já jsem zhřešila." "Řekni mi, dcero, jaké jsou tvé hříchy?"
více


26.5.2014 FEJETON: Bůh existuje. Ne, že není

Pochopitelně, že když sedíme na pivě, občas se nám přihodí to, že se debata stočí na existenci Boha. Teď je docela módní o tom debatovat. Z dlouhých našich debat mi v paměti utkvěly dvě historky. Možná, že jsem již o nich psal, ale neškodí si je zopakovat znovu.
více


24.5.2014 CHTIP: Ekofarma na Kvildě

Muž telefonuje na policii. Muž: Ztratila se mi žena, šla jenom do obchodu a pořád se nevrací! Policista: Jak je vaše paní stará? M: To přesně nevím … třicet... pět??
více


17.5.2014 CHTIP: Otázka pro muže

Čtyřicetiletá žena utrpí srdeční záchvat. Na operačním stole spatří Boha a ptá se ho, jestli přežije. Bůh jí odpoví, že bude žít ještě dalších 40 let.
více


16.5.2014 VÍKENDOVINY: Věrný sluha

Již jsem sebou hnul, pane, teď, ale nezdá se, že by můj pohyb sem nebo tam měl jakýkoli vliv na řešení vaší situace, pane. Budete mi muset vydat přesnější příkaz, pane.
více


15.5.2014 FEJETON: Internisti vs. chirurgové

Málokdo tuší, že mezi internisty a chirurgy panuje občasná nevraživost. Stejně jako v Básnících, tak i mě se občas někdo z rodiny zeptá, kdy už budu konečně operovat. I po letech nechápou, proč mě, internistu, k něčemu podobnému nepouštějí.
více


10.5.2014 CHTIP: Největší tragédie

Dámy, když muž řekne, že něco opraví, tak to taky udělá. Není potřeba mu to každých šest měsíců připomínat.
více


8.5.2014 CHTIP: Jak ajťáci rozdělují ženy

Typ Virus - Ani si nevšimneš a nastěhuje se ti do bytu a všechno si přivlastní. Typ Internet - Musíš zaplatit za přístup. Typ USB - Je dobrá jen na zastrčení kabelu.
více


8.5.2014 GLOSA: Konspirace kolem rovnosti mužů a žen

Lumír Filous
pouta
Deník Outsider zveřejnil tento týden zajímavé policejní odposlechy týkající se rovnosti žen a mužů. Záznamy zachycují jednání jednoho spolku a policejního prezídia. Odposlechy jsou v poslední době u policie natolik oblíbené, že se používají místo zastaralých rozkazů a kontrol a mohou vhodně doplňovat...
více


3.5.2014 CHTIP: Proč jsou muži šťastnější?

Se sexem je to stejné jako s fotbalem. Každý chlap si myslí, že to umí. Vědci konečně zjistili, co žena chce. Ona si to ale mezitím rozmyslela.
více


2.5.2014 FEJETON: Chlapeček

Náš chlapeček je cool. Jmenuje se Honzík. Má partu s ostatními chlapečky – Blažkem a Čermákem, kteří jsou taky cool. Nosí stejné náramky, aby se poznali, a dělají spolu různé cool věci. Když mi bylo jedenáct jako jim, tak k tomu, abyste byli cool, stačilo mít punčocháče oblíknuté správným švem dopře...
více


2.5.2014 VÍKENDOVINY: Freude, Freude, vždycky na tě dojde

To říkal klasik Vodňanský a dávný rozverný ministr kultury Dostál to po něm dokonce opakoval do novin. Člověk by nikdy neměl přitakat žádné politické veličině, neboť ty jsou v našich podmínkách "dočasné", ale tentokrát měli pravdu.
více


1.5.2014 CHTIP: Z gerontologie

Teta dává Pepíčkovi atlas a říká: "A Pepíčku, važ si ho, sama jsem ho používala ve škole."
více


26.4.2014 CHTIP: Robertek

Den po svatbě manžel povídá manželce: "Miláčku, musíme si určit nějaká pravidla, aby mezi námi nevznikaly krizové situace a měli jsme se stále rádi." "Povídej, drahý."
více


25.4.2014 FEJETON: Úskalí anglické konverzace

Hlavní překážkou používání česko-anglické konverzace jsou samotní Angličané. Zdá se, že téměř nikdo z nich příručku trestuhodně nečetl. Jak se pak má našinec domluvit?
více