15.4.2024 | Svátek má Anastázie


CHTIPY: Něco málo Norrišení

23.3.2024

Chuck Norris oslavil 84. narozeniny, něco málo momentů z jeho života

Chuck Norris se narodil 10. března 1940 v Oklahomě, ve srubu, který postavil vlastníma rukama. Koberec ve srubu byl z kapitálního grizzlyho, který nebyl mrtvý, jenom se bál pohnout. Jako malý si Chuck rád hrál s dinosaury, ale jednou ho dinosauři naštvali! Opravdu jenom jednou a jak skončili? I žraloci se chlubí jizvami od Chucka, ale dinosauři vyhynuli. Jinými slovy - evoluční teorie je hloupost, žijí pouze ty druhy zvířat, kterým to Chuck dovolil. Když ho jako malého uštkla kobra, Chuck to velkomyslně přešel, ale i tak plaz v hrozných bolestech druhý den pošel.

Chuck už od mládí sportoval. Když se ho ptali, kolik udělá kliků nebo shybů, měl pouze jednu odpověď: „Všechny.“ Málo se to ví, ale Chuck vyhrál i Tour de France, a protože chtěl dát ostatním cyklistům také šanci, jel ji na rotopedu. Podobně vyhrál, když hrál kámen, nůžky, papír proti zrcadlu. A když se mu při seskoku neotevřel padák, šel ho prostě reklamovat. Ostatně v Guinessově knize rekordů je v předznamenání:

„Držitelem všech rekordů je Chuck Norris. Ostatní lidé se k němu pouze dokáží přiblížit.“

Malé děti spí v pyžamu s obrazem Supermana, Superman spí v pyžamu s obrazem Chucka Norrise. Malé děti se bojí, že mají pod postelí bubáka. Bubák se ale bojí, že má pod postelí Chucka Norrise.

Chuck Norris měl malý problém v bance, když jim při vstupu zabouchl otáčivé dveře. Proto nemá bankovní účet, prostě zavolá do banky a řekne, kolik potřebuje. Chuck nikdy nenosí hodinky, protože on určuje, kolik je hodin. A ani nečte knihy, jenom na knihu zírá tak dlouho, dokud mu sama nepoví, co chtěl vědět. Jednou odemykal dům klíči od auta a dům se nastartoval a Chuck s ním odjel.

V jídle a pití není vybíravý. Poté co vypije na ex všechnu vodu, co teče z vodovodního kohoutku, klidně paří v nonstopu do zavíračky. Že rozplakal Happy meal a v KFC si objednal Big Mac a dostal ho, o tom se ani nemusí povídat. A když vyjde ven, umí vyčůrat svoje jméno do betonu před barem.

Chuck je velmi zcestovalý muž. Byl jako první na Marsu i na Měsíci. Sice to nikomu neřekl, ale je to logické vzhledem k tomu, že se jedná o naprosto mrtvá tělesa bez života. Obdobně je tom se slaným jezerem na konci řeky Jordán, které dnes známe jako Mrtvé moře. Když na cestách chytil Covid-19, bylo mu ho tak líto, že ho zase pustil. Ostatně slzy Chucka Norrise léčí rakovinu. Bohužel ale nikdy neplakal.

V kinech ho teď moc neuvidíme. Plánovaný film Vetřelci a predátoři vs Chuck Norris odpískala produkce. Kdo by chtěl dát 20 dolarů za minutu podívané?

A malá rada na závěr. Pokud ve scrabble zahrajete „Chuck Norris“, tak jste vyhráli. Navždycky.

P.S: Vědci se nemohou shodnout na tom, co by se stalo, kdyby Chucka kousla zombie. Zřejmě by se proměnila na Chucka Norrise a pro dva Chucky je tento vesmír příliš malý!

P.P.S: Pokud vám po přečtění tohoto textu proletí hlavou kop s otočkou, gratulujeme, potkali jste Chucka Norrise. Škoda jenom, že už o tom nebudete moci nikomu vyprávět, podobně jako kyklop, kterého Chuck zabil ranou mezi oči.

Zdroj: Chuck Norris