19.5.2024 | Svátek má Ivo


CHTIPY: Zase jen jeden dobrej

20.4.2024

Rebeka přišla nečekaně domů a našla Yankela v jejich ložnici, jak se miluje s atraktivní mladou ženou. Strašlivě se rozlítila. „Ty hnusný dobytku!“ plakala. „Jak jsi se mohl opovážit mi tohle udělat – věrné ženě a matce tvých dětí?. Okamžitě se s tebou rozvedu.

A Yankele jen klidně odpověděl: „Počkej chvilku miláčku, já ti to vysvětlím. Tak jo“ vzlykla, „ale tohle budou poslední slova, která mi v tomhle manželství řekneš!“

A Yankele začal - „Víš, nastupoval jsem do auta, abych jel domů, a tahle mladá dáma mě požádala o odvoz.“ Vypadala tak vyčerpaně a bezbranně, že jsem se nad ní slitoval a pustil ji do auta. Všiml jsem si, že je velmi hubená, špatně oblečená a dost zanedbaná. Řekla mi, že tři dny nejedla.

Bylo mi jí líto,tak jsem ji přivedl domů a ohřál jí kugel , který jsem pro tebe včera večer připravil a ty jsi to nesnědla protože se bojíš, že přibereš.

Chudinka to vděčně zbaštila během chvilky. Protože byla trochu šmucig , navrhl jsem ať se u nás osprchuje, a přitom jsem si všiml, že její oblečení je sedrané a děravé, tak jsem je radši vyhodil.

Jenže potřebovala jiné oblečení, tak jsem jí dal tvé značkové oblečení, které stejně nenosíš, protože tvrdíš, že se ti už nelíbí. Dal jsem jí také spodní prádlo, které jsi dostala ode mne k výročí a které nenosíš, protože zřejmě nemám dobrý vkus.

Našel jsem i sexy halenku, kterou ti dala moje sestra, od které nic nechceš protuže ji nemáš ráda. Pak jsem jí daroval ty boty, které jsem ti koupil v tom drahém butiku, ale ty je nenosíš, protože snad někdo v práci má podobné. Pak se Yankele nadechl a pokračoval: Víš, ona mi byla tak vděčná za mou pomoc, že když jsem ji vedl ke dveřím, otočila se ke mně se slzami v očích a řekla: ‚Nemáte náhodou ještě něco, co vaše žena nepoužívá?“ Tak řekni, co jsem měl dělat?

Zdroj Twitter @AGunsberger