Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

DS

D 97S60c31h30w45a91r65z

23. 6. 2024 14:36

Tak nevím, co tím chtěl autor říct. Kdyby to bylo jen takové lyrické vzpomínání se zemitějším (spíse vulgárnějším) podtónem, tak to věru zase takovou cenu či vtip ke zveřejňování nemá.

No a ten mravokárný přesah v nadávání na dobu a mladé, co už sukně a poklopce neprohání a jen poslouchají trudné kněží moderního věku, co poučují, rozdělují a zakazují, vyznívá strašně jednak kýčovitě (tedy jen jako špatná aproximace reality) a je to stokrát omletá písnička (stejně jakože největším problémem současnosti je 50 genderů).

Celé to pak dohromady dává takový obrázek trochu přisprostlýho strejca (a taky proč ne, jemu už to může být v jeho věku jedno), co nadává na mraky a přikyvuje si s jinejma strejcama a společně mají 100+1 výtek k mladým přičemž ta největší je ta, že oni už nejsou. Většina lidí 40- si z toho, ale moc nemá co vzít nevezme (vtipu či poučení) a podle nátury se ušklíbne, protočí očima či neprocítěně pokýve hlavou a myslí si svoje.

Nedostatek nadhledu a pocit že člověk sežral moudrost světa postihuje totiž vsechny generace. Mladí mají širší přehled, ale jsou hnedka se vším moc rychle hotový a starší maj sice zkušenosti ovšem všechno mají hotový v hlavně už dávno a to svoje "delenda est" opakují až do zničení všech okolo. Únavné a podobně intelektuálně prázdné jsou nicméně článkx obou "stran".

VVS
MP

Sedla sobě selka, sedla do jetele, zakous se jí cvrček rovnou do...

Foto

No, s většinou souhlasím, ale my jsme se učili že Marx postavil Hegela "z hlavy na nohy"!

VVS

Asi máte pravdu, holt člověk si všechno nepamatuje. Ale vaše tvrzení je logičtější...

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz