Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

K večeři jsem měl dneska česnečku s olomouckými tvarůžky a vepřový steak, moc mi to chutnalo. Teď pozdě večer jsem si tu otevřel pivo a tenhle článek. Nějaký člověk v něm nadává, že svět není jako za jeho mládí a že nějací debilové, kterým vážně nerozumí, chtějí jíst hmyz a vnutit to i jemu. Nu což, chápu ho, doufám ale, že nemá pravdu, a že je to o dobrovolnosti, protože naše země je hodně svobodná. A že mu nikdo ten hmyz nutit nebude a mně naopak nezakáže steaky. Nicméně připomnělo mi to, že mám v šuplíku chilli červíky, jsou k pivu fakt výborní, tak jsem hned musel sjet celé balení ;-D

OM

O60. 56M95.

21. 6. 2024 18:23

No jo, v takové Africe nebo Jižní Americe rostou i deseticentimetroví kousci, pár takových pak člověku může posloužit jako svačinka či lehký obídek, kdežto o nás rostou nanejvýš párcentimetroví cvrčci. A zatímco v té Africe si rostou sami od sebe, chov cvrčků je poměrně náročný na prostor a energie - když je jich totiž příliš mnoho pohromadě, přestávají se množit a k tomu se navzájem žerou, a musí se jim topit a svítit. Ve výsledku tedy jejich chov přináší (nejen) z ekologického pohledu víc šmody než užitku, ostatně, jak snad všechno, s čím kdy zelení pokrokáři přišli.

MN

Jiří Kulhánek - Stroncium

Jogurtová náhražka Švábík s extra velikými, křupavými kousky švábů.

PB

P92e77t14e 71B94r24i41c44h

21. 6. 2024 14:37

Nám nadívané šváby, Africe prorostlý bůček!!R^

VB

Neposlechl jsem radu autora a četl při snídani. Fuj, i to kafe mi přestalo chutnat.

MH

Budeme-li masové červy chovat na mrtvých spoluobčanech, získáme kvalitní potravinu a ještě ušetříme za kremaci...

RV

No jasně a taky dodržíme snižování uhlíkové stopy. Z té kremace zelenáči moc radost určitě nemají. Se divím, že na toto téma ještě nepřišla řada.... Jsem ráda, že jsme stihy splnit přání mámy, že má být po smrti spálená. Co si počneme my?!

RV

Jenže toho hmyzu také ubývá!

Marmelády si ale dělám sama a ovoce pečlivě zbavuji toho zbylého ... hmyzu:-)

Foto

Marmelády - aha. Tedy vy fakt snad samým zdravím ani neumřete. ;-D

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz