Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

Foto

Od té doby, co jsem 65+, si nemůžu vynachválit pražskou MHD. Všechno zadarmo (kromě lanovek). Pravda, autem by to bylo většinou rychlejší, ale stačí se párkrát zaseknout na hodinku či dvě v zácpě a člověk ocení, jak ta tramvaj nebo metro sice pomaleji, ale spolehlivě dojedou.

RD

Zaplať Pán Bůh za všechny ty Bolty i Liftaga, kteří pomohli redukovat zločineckou organizaci zvanou pražská taxislužba, krytou magistrátem. Dnes se mohu, jako hůř pohyblivý senior, dostat třeba z periferie Prahy do centra rychle a za přijatelnou cenu. Ještě před pár lety to bylo nemyslitelné.

FN

Obvyklý pražský omyl. Redukovat dění v České republice na dění v Praze. Autor sedí u internetu a nadává. Ergo se domnívá, že tak činí veškeré obyvatelstvo.

MK

Připojuji se k hodnocení Tančícího domu - strašná ohyzdnost až příšernost hyzdící matičku Prahu stověžatou !!!!!!

ZL

Vidíte, a mně se zrovna líbí. Dokonce jsem byl i vevnitř a na střeše a během té jediné návštěvy mi to nepřišlo nějak zřetelně špatné; rozhodně nesdílím názor některých, že interiér není dostatečně pravoúhlý.

ZL

Zdravím. Pracuji caput řekni neboli zničeno deštěm zítra pozdravem sám, i když jen z periferie.

Ad: regulace dopravcu: jste-li pro, tak se ptejte sám sebe, jestli chcete svoji licenci rok co rok obnovovat před úřednické komisi s tím, že vám možná přijde výsledek "Máte plný počet bodů, ale máme plno. Bohužel." A vy budete moct jenom spekulovat, kolik jste do té obálky měl dát, aby to bylo dost.

Což neplatí jen pro Prahu, to platí kdekoliv.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz