Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

ZL

Něco o muzice.

Povídal onehdy v rádiu Lukáš Hurník, syn Ilji Hurníka - skladatele, kterého vlastně neznám, a popularizátora hudby, kterého miluju, o tom CO je to hudba. Zmínil se o rytmu a melodii, a pak řekl velkou věc: hudba je pro každého to, co dotyčný za hudbu považuje. On - Hurník - že chápe, že indická a japonská a kdovíjaká hudba přináší miliónům a miliónům lidí hluboké zážitky, ale on že to za hudbu není schopen považovat.

Pohádka o veliké řepě: https://www.youtube.com/watch?v=t2RtD50mRFk

A moje milované Umění poslouchat hudbu: https://www.youtube.com/watch?v=9wqAnQMKhmA&list=OLAK5uy_mrMdZ1uNNXS58wu3yRc5FXpJ2b6AyJPHo

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz