Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

JF

Patrik: Děti Země nejsou proti dálnicím, ale stačilo by jich méně.

https://zpravyzmoravy.cz/patrik-deti-zeme-nejsou-proti-dalnicim-ale-stacilo-by-jich-mene-jsme-zavaleni-zadostmi-o-pomoc/

Jó, panu ing. Patrikovi a Dětem země jednou budou nejspíš postavěn pomník, bo všichni uznávají, že se s tím už konečně něco musí u/dělat, ale No in my back yard! :-(

JF

Hm, správně se to zřejmě píše Not in My Backyard ... ;-)

Foto

Taky jsem to uměl, dokonce až do Nissana. Pak přišlo Clio a s ním příručka. A v ní se na mnoha místech pravilo: Obraťte se na firemní servis. Poslední pokus byl vyměnit u Clio svíčky (autíčko jelo na 3 válce) - zjistil jsem, že takový klíč nemám. Přijel otec snachy s polivinou dílny a potom konstatoval, že to ještě neviděl. Bylo zapotřebí: trubkový klíč dlouhý nejméně 170 mm. Vzdal jsem to a doskákal do servisu renault. Konec kutilství.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz