25.2.2020 | Svátek má Liliana


SVĚT: Nikterak překvapující iniciativy OSN

2.2.2017

Před nedávnem jsem se lopotil s textem Důvod nebýt příliš štědrý. Štědrostí jsem mínil naši až katastrofálně zadluženou Ameriku, financující značně větším podílem než kterýkoliv stát či velestát, aby světová organizace mohla fungovat. Což nadále činí progresivně podivnějším způsobem. Příkladem mi posloužil svým složením a počínáním přislušný výbor zabývající se lidskými právy.

Načež po dopsání textu jsem od protinožců z Austrálie obdržel audio záznam, který mi poslal v Praze kdysi narozený nynější protinožec Stanislav Moc, zdatně si počínající našinec a autor.

Tentokrát e-mail dodal audio záznam s hlasem pozoruhodné osobnosti: Patrik Condell, jméno nejednomu čtenáři jistěže nikoliv neznámé. Narodil se v Irsku, vyrostl v Anglii v chudých rozháraných poměrech, tatínek propadl hazardním hrám, syn se živil mytím nádobí, poté šest roků jako dřevorubec se angažoval v Kanadě. Po návratu do Evropy se stal spisovatelem, komikem se soustředěním na náboženskou a politickou satiru. Je autorem divadelních her a vic než stovky velmi populárních video monologů. Proslulý ateista Richard Dawkins jeho tvorbu charakterizuje jako mimořádnou směs zdvořilosti a surovosti (unique, extraordinary blend of suavity and savagery). O koránu se vyjadřuje jako o „výkonu nenávisti“, islám pokládá za „náboženství války“, o údělu muslimských žen píše, že jsou ovládány primitivními hovady, jejichž jediným výkonem v životě bylo narození s penisem v jedné ruce a s koránem v ruce druhé.

A teď právě nedávno jsem onou protinožni oklikou obdržel audio video záznam, v němž se zabývá OSN útvarem s jménem Human Rights Council a jeho de facto odnoží s firmou Organization of an Islamic Congress. Takovým demokratům se podařilo prosadit rezoluci o zákazu defamation of religion - jeho pomluvy, očerňování, což ovšem znamená zákaz vyslovit jakoukoliv pravdu o islámu, o něm se zmiňovat v souvislosti s terorismem a porušováním lidských práv.

Condell neváhal o sobě prohlásit, že na sebe bere riziko být zatracován jako rasista, fašista, ještě v dalších metamorfozách zrůdností, a státy, zasedající v onom výboru lidských práv, přirovnával k úsilí velebit mafiány v roli členů výboru odpovědném za rozhodování o předčasném propuštění právoplatně odsouzených zločinců. Pro takové kádry neplatí žádná pravidla, pro ně závazná je pouze šaría. Její předpisy se vylučují s tím, co my pokládáme za civilizaci. Za normálnich podmínek by se takovým státům zakazovalo přibližovat se k onomu Human Rights Council, natož aby v něm jako členové zasedali..

Saúdská Arábie je stát, v němž lze být trestán smrti pro zločin witchcraft neboli čarodějnictví.

Írán popravuje děti.

Súdán praktikuje otroctví. Súdánský prezident dosud uniká spravedlnosti před mezinárodním zatykačem.

V Saúdské Arábii jeden vědec doporučuje ženám, aby kojily muže, čímž se oni promění v jejich syny.

Jiný saúdský vědec doporučuje zpřísnění ženského hábitu, aby z něj mohlo vykukovat pouze jedno oko.

Velice jsem si oblíbil informaci o íránském vědci a jeho vědeckém objevu,

že necudně oblečené ženy jsou příčinou zemětřesení.

Takoví tvorové mají pořádný problém s ženským pohlavím. K tomu Condell poznamenává, jaká že to je škoda, když Alláh, tolik všemocný, proč nesežene schopné psychiatry, aby postiženým vypomohli.

Saúdští Arabové, nemít ropu pod povrchem své pouště, dosud by žili v době kamenné, stejně jako ten celý arabský svět, po řadu století neschopný přispět lidstvu něčím užitečným.

Condell se posléze zabývá Pákistánem, státem nukleárně vyzbrojeným, částečně diktatura, částečně demokracie, pořádně korupcí postižená, stát převážně islámský. Naprostou většinu žen (80 %) jejich manželé pravidelně mlátí. Takovými obyčeji se vláda pramálo zabývá. Pro ni daleko důležitější je ochrana náboženství. Blasphemy neboli rouhání je pokládáno za zločin trestaný smrtí.

Nedávno Pákistán spolu se Saúdskou Arábií byl oceněn členstvím v nově zřízeném mezinárodním orgánu (agency), jehož posláním je kýžený stav ženství - dosáhnout rovnosti žen na celém. světě. Do takových rukou je jejich osud svěřován. Condell uvažuje a uzavírá s nepochybným zjištěním, že s ženami se zachází hůř než s dobytkem. Ovšem z hlediska politicky korektních multikulturalistů to je jejich jiná kultura, přece nelze pokládat naši západní civilizaci za něco hodnotnějšího, ohleduplnějšího, však to by byla drzost, provokace, vměšování, nehorázný rasismus.

Cituji z jeho jiného videa: „Po nás se žádá, abychom byli tolerantní a respektovali náboženství, které nezná smysl žádného takového slova, což prokazuje každý den? Po nás se žádá, abychom změnili naše hodnoty a tím se přizpůsobili náboženství, jež se nikomu a v ničem nepřízpůsobuje?“

A takovou světovou organizaci máme a platíme ji zejména penězi, které nemáme. To tedy je

KONEC

Neoficiální stránky Oty Ulče



Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!






 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.