26.6.2022 | Svátek má Adriana


ZDRAVÍ: Opět o kousek svobody méně

24.5.2022

Na Světovém zdravotnickém shromáždění (WHA), které právě probíhá v Ženevě (od 22. do 28. května 2022), bude 194 členských států Světové zdravotnické organizace (WHO) diskutovat o dalekosáhlém návrhu Spojených států změnit Mezinárodní zdravotnický předpis (IHR) z roku 2005. Komu ku prospěchu?

Změny v celosvětovém boji WHO proti globálním pandemiím, které navrhují USA a které podporují i státy EU, mají zmocňovat WHO k jednostrannému vyvolání stavu pandemie v libovolném státu, bez jakékoliv pravomoci postiženého státu.

Česky řečeno, co si WHO, v dálné Ženevě vymyslí, to bude platit, negativní vliv na turistiku, obchod a mezinárodní styky včetně.

„Podle článku 5, zmíněného předpisu IHR, WHO vyvine kritéria včasného varování, která jí umožní vypracovat hodnocení zdravotních rizik pro každý členský stát, což celosvětové zdravotnické organizaci má umožnit použít typ „modelových simulací“ předpovědí.

Modelování simulací jsou nám dobře známá již z Globální změny počasí – kočka leze dírou, pes oknem, nebude-li pršet nezmoknem.

Před dvěma lety bylo obdobným způsobem přehnáno riziko COVID 19. To prohlašuje vynálezce vakcinační metody mRNA, doktor Malone a poznamenává, že to znamená globálně posílený celosvětový dohled WHO, vše ve prospěch farmaceutických firem. Kdo vydělává na první, druhé, třetí a zatím poslední čtvrté vakcině, není snad třeba zdůrazňovat.

K provedení: „Jakmile WHO jednostranně provede své hodnocení, podělí se o něj s mezivládními organizacemi (o jaké vlastně jde) v ostatních členských státech. Poté mají hodnocené státy 48 hodin na rozhodnutí o splnění mandátu. Praktické provedení je zcela pod kontrolou generálního ředitele Světové zdravotnické organizace Tedrose.“ Tento pán je plně ve vleku čínského státního aparátu.

Doktor Malone vidí v této proceduře zcela jasné obcházení Ústavy Spojených Států. Zda se to shoduje s naší ústavou, je nutno nechat přezkoumat odborníky.

Současně s konferencí WHO v Ženevě začalo i setkání Světového ekonomického fóra - WEF - v Davosu. Obojí ve Švýcarsku, jen pár set kilometrů od sebe, ve stejný den. Jaká náhoda. Davos je zaštítěn i účastí švýcarské armády.

Do Davosu mnoho významných nepřijede, jen německý kancléř Scholz a katarský emir dlouhého jména. K tomu ekonom světové váhy, pan Síkela. Dříve se tam alespoň hádal Arafat s izraelskými politiky.

Omikron už nikoho moc nestraší a čtvrtá posilovací dávka zaručuje jeho mírný průběh. Polosoukromá WHO, pod hlavičkou OSN a zcela soukromé Davosské fórum, podporované jen světa spasiteli Sorosem a Gatesem nějak nestojí světovému tisku zato. Všude jen sporé noticky na páté straně. To je krajně podezřelé. Na místě je krajní skepse.