28.6.2022 | Svátek má Lubomír


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Gutvirth 24.5.2022 19:27

Magorné konspirace

J. Sedlář 25.5.2022 7:50

Z Dobřevirtuálních na realitu za 3,2,1...

J. Plzák 24.5.2022 17:28

Podvod, podvod, podvod!

Zdá se, že ani WHO, ani WEF, ba dokonce ani Soros s Gatesem, nemají věc, epidemii - pandemii pod kontrolou. Výjma totálně zblblé státy USA, Kanada, Austrálie a EU, se onemocnění nikde nerozšířilo. A teď tu na mne juká nadpis, že už i my máme první "potvrzený" případ opičích neštovic.

Doufám, že s notářsky ověřeným podpisem. Ne aby to nakonec podepsal vědec Flegr.

F. Zrcek 24.5.2022 9:16

Musíme jen doufat, že v našem nejlepším ze všech světů podle učence Panurga, nikomu ještě stromy do nebe nenarostly. A něco mi říká, že ani WHO nebude výjimkou. Akorát by to chtělo nějakou reprezentativní nóbl budovu a zdesateronásobit počet ouředlníků. Daňoví poplatníci celého světa - plaťte!

F. Navrátil 24.5.2022 9:10

Nejedná se o koordinaci boje proti pandemiím. Jedná se o koordinaci prostředků k ovládání světa.

V. Kain 24.5.2022 12:15

Rusko z toho cirkusu vystupuje a dělá dobře.Síkela těžká váha v ekonomice asi jako Fiala.My, tato vláda přijme jakákoliv rozhodnutí a ještě to trochu přikoření jak je u nás zvykem.

M. Boháček 24.5.2022 8:50

Uplatený a skorumpovaný mainstream to nezaujíma. Inak sú toho plné správy.

https://www.topcz.net/opici-nestovice-dvakrat-me-oblbli-hanba-mi/

A nová smlouva WHO, která narušuje suverenitu, to ještě více podtrhuje – zdá se totiž, že Gates a jeho souputníci věří, že jejich celoživotní ambice ovládnout svět je nyní na dosah. Podívejte se na to:...

https://necenzurovanapravda.cz/2022/05/wef-2022-v-davosu-schwab-zduraznuje-ze-o-tom-co-bude-v-budoucnu-rozhodne-on-a-jeho-zaci-video/

Výroční zasedání kontroverzního Světového ekonomického fóra (WEF) právě probíhá ve švýcarském Davosu, samozřejmě pod záštitou průkopníka „Great Reset“ Klause Schwaba. Globální elity tam dávají instrukce svým loutkám. Radí jim s budoucími opatřeními v politických a společenských záležitostech a jedna věc je stále jasnější: svobodný člověk najde v těchto vizích budoucnosti stejně málo prostoru jako sama demokracie a svoboda. To, co nám tito šílenci do budoucna připravují, je něco jako návrat do feudalismu.

https://necenzurovanapravda.cz/2022/05/arcibiskup-vigano-smlouva-who-je-utokem-na-narodni-suverenitu-a-soucasti-globalniho-prevratu/

Stále více osobností se staví proti globální pandemické smlouvě WHO, která má nastolit to, čemu se ještě nedávno říkalo „konspirační teorie“ – tzv. NWO, tedy nový světový řád s jedním nikým nevoleným centrem moci, který bude zastupovat WHO (zdravotnictví, klima, zemědělství) a ve zbývajících kompetencích OSN. Ovšem tyto organizace jsou ovládány ze stejného „centra moci.“

Má to být něco jako návrat do feudalismu, neboť z lidí by měli být nemajetní nevolníci ve světě, kde se vše sdílí, ve světě, kde nikým nevolená WHO může kdykoli nařídit celostátní či dokonce celosvětový lockdown nebo aplikaci nějaké pofiderní látky do vašeho těla.

J. Plzák 24.5.2022 17:11

Z článku dvakrát mne oblbli, hanba mi! (číst diskuzní příspěvky se někdy vyplatí)

Bezprecedentní epidemie viru opičích neštovic se oficiálně rozšířila do 10 zemí mimo Afriku, přičemž k dnešnímu dni je hlášeno 107 potvrzených nebo podezřelých případů ve Velké Británii (9 případů), Portugalsku (34), Španělsku (32), Francii (1), Belgii (2), Švédsku (1), Itálii (3), Kanadě (22), Spojených státech (2) a Austrálii (1).

O příčinách této epidemie, která je geograficky nejrozšířenější a nejrychleji se šířící epidemií opičích neštovic od roku 1958, kdy byl virus poprvé objeven, se stále mnoho neví. V nadcházejících dnech a týdnech se objeví více údajů a vědeckých poznatků, ale již nyní panuje ve vědecké komunitě i mezi veřejností hluboké znepokojení, které našlo široké vyjádření na sociálních sítích.“ („Více než 100 případů nákazy opičími neštovicemi zjištěno v 10 zemích, jak se bezprecedentní epidemie šíří po celém světě“, World Socialist Web Site)

To je 10,7 případů na jednu zemi z deseti. Jde o 10 států z přibližně dvou set, to je 0,5% všech států.

T. Diblík 24.5.2022 7:04

Praktické provedení je zcela pod kontrolou generálního ředitele Světové zdravotnické organizace Tedrose.“ Tento pán je plně ve vleku čínského státního aparátu.

Čína ví, že ze Západu Emanuela Rádla zbyla hodnotově vyprázdněná krajina historicky významného výběžku asijské pevniny a Spojené státy americké zmítané nenávistí k sobě. Podle toho se chová.

R. Langer 24.5.2022 5:50

Je nezajímá, KDO to bude platit, oni to připravují pro ty, KOMU se bude platit. ;-)