31.10.2020 | Svátek má Štěpánka


GLOSA: Evropské hodnoty v akci

19.3.2020

Pokud náhodou nevíte, co jsou to ty „evropské hodnoty“, tak spolek s názvem Evropské hodnoty to názorně předvádí den co den. Naposledy jeho výkonný ředitel Jakub Janda. Ano, ten porno Janda. Na adresu prezidenta republiky Miloše Zemana 15. 3. 2020 napsal:

„Prezident České republiky není jen vlastizrádce pracující pro Rusko a pro Čínu, ale také sračka co se v době největší národní krize za generace někdo schovává. Ale možná je to tak lepší, nikdo na ty jeho kecy a lži není zvědavý.“

Na svých webových stránkách o sobě hoši a děvčata z Evropských hodnot píší, že „ctí lidskou důstojnost a solidaritu“, a o kousek dál, že „pod tuto hodnotu zahrnují rovněž obecně prohlubování kultury důstojného vystupování…“.

Dle poslední výroční zprávy, jež je na webových stránkách k dispozici, konkrétně za rok 2018, je politická neziskovka Evropské hodnoty z 87 procent financována z veřejných zdrojů, jinými slovy – převážně z našich daní.

Tak už víte, co jsou to ty „evropské hodnoty“? S nataženou rukou šířit sprostotu.

Jaký z toho plyne závěr? Až skončí šílenství okolo koronaviru, přijde čas k přehodnocení spousty věcí. Není pochyb, že také bude třeba víc šetřit. Posílat peníze z veřejných rozpočtů vyčuraným darmožroutským sprosťákům Jandova typu nejenže není nezbytné, ale je to přímo zločin.

www.petrstepanek.cz
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.