25.7.2021 | Svátek má Jakub


FANTOMAS: Mám v sobě čip

30.3.2021

Před pár lety jsem se podíval na rámcově vzdělávací programy z přírodních věd pro základní školy. A žasnul jsem: tohle že je všechno, co mají umět? Víc ne? No nazdar! Nyní si říkám: a tohle chtějí ještě víc redukovat? Kam to povede? Když si vzpomenu, co jsme se z fyziky a chemie učili v sedmdesátých letech my...

Na základní škole nám vysvětlili princip elektromagnetické indukce. Ano, na základní škole! Nic složitého to není a taky nám to pan učitel Bozděch předvedl. Cívka, pohybující se magnet, a už se ručička milivoltmetru pohnula. To není pro současné lidi nadbytečná a zbytečná vědomost. Vždyť všichni máme mobil s anténou! A indukční varné desky fungují jak? Ano, správně.

Pražský IKEM si důsledně chrání své transplantované pacienty. Proto už dávno očkuje proti kovidu a proto už i já jsem očkovaný. Nojo, ale teď v sobě mám čip od Billa Gatese! Nebo dva čipy? A když jeden, dostal jsem ho hned s první dávkou nebo až s tou druhou? A co to se mnou udělá? Co mi pan Gates chce? Chce po mně totéž, co po všech ostatních, nebo má nějaké extra plány právě se mnou? Bude ta data od stovek miliónů lidí zpracovávat on sám ve volných chvílích, nebo na to zřídil tým lidí? Lidí, kteří jsou mu tak oddaní, že to nevykecají v hospodě ani po pěti panácích? Je docela legrace takhle domýšlet věci do nejmenších detailů, zkuste to také. Já se jen zmíním o těch čipech.

Váš pes nejspíš už nějaký čip má. Viděli jste tu jehlu aplikátoru, viděli jste ten čip? Já ano. A také jsem viděl tu tenoučkou jehlu, kterou do mě sestra vpíchla zázračnou vakcínu. Nejméně desetkrát tenčí, spíše dvacetkrát. To ale musel být sakra mikročip, aby takovou jehličkou prošel. Určitě musel být už v té jehle, protože kdyby se nasál do stříkačky s vakcínou, kdo zaručí, že se při jejím vystřikování „nezašprajcne“ uvnitř stříkačky? Ale všichni jsme v televizi viděli, že se vakcína do stříkačky nasává z flaštičky tou jehlou, kterou se pak vpíchne do pacienta. Tou jehlou proudí vakcína nejdřív tam a až pak ven. Vkládá se čip až do jehly s nasátou vakcínou? Nebo se eskamotérským trikem zamění původní jehla za tu „ostře nabitou čipem“? To by ty Gatesovy čipy nebyly ve vakcíně, ale v jehlách! A já jsem první člověk na planetě, který odhalil, jak to Gates dělá - vakcína je falešná stopa, on má pod palcem ty tisíce výrobců jehel. A přesto to nikdo z těch statisíců zaměstnanců výroben jehel nevykecal! Super konspirace!

Teď ještě k tomu čipu ve vašem pejskovi. Je to hlavně nealergenní a inertní tlusté skleněné nebo plastové pouzdro. Dost velké, aby zůstalo v podkoží jakžtakž na jednom místě. Uvnitř je cívková anténa a vlastní transponder neboli čip. Kde to má zdroj? Nikde. Čip sám od sebe nevysílá, to je právě ta elektromagnetická indukce, kterou nám na základní škole ve fyzice nezatajili. Čip se aktivuje až přiblížením čtečky na rozumnou vzdálenost - tak asi na délku školního pravítka. Čtečka v cívkové anténě indukuje elektromagnetickým zářením napětí a čip vyšle do čtečky naladěné na jeho frekvenci svůj kód.

Aby Gates získal ze svých čipů v našich tělech nějaké hlášení, potřebuje sakravýkonnou čtečku. Ne jednu, ale celosvětovou síť. To muselo dát práce, a těch peněz a těch lidí, co to stavěli a teď obsluhují! Je Bill ještě pořád miliardář? Zbylo mu po téhle akci dost peněz? Vážně, Bille, kdybyste potřeboval tak tisícovku půjčit, řekněte si!

Pojďme ještě k těm čipům v mém těle. Mají pod vlivem čtečky jenom vysílat? A co? Jak se k nim ta potřebná informace dostane, když si hoví někde v mém ramenním svalu? Tedy, pokud by byly opravdu hodně mrňavé, mohly by projít stěnou kapiláry a prohánět se mi po celém těle. Ale jaké informace asi tak mohou získat uvnitř mého cévního řečiště, když tam není žádné připojení na nervové buňky? Prý ty čipy sledují mé chování. Kde jsem, co nakupuji, s kým se stýkám. Ale na první a třetí bod dostatečně odpovídá i můj mobil, na to zlotřilý miliardář nepotřebuje čip. A co kupuji? Že by se moje koupě nových ponožek nějak dostala do krve a k čipu? Na to přece stačí mít pod palcem platební terminály. Těch je míň než nakupujících, ne?

Já vím, druhá část zasvěcených tvrdí, že mě ten čip ve skutečnosti ovládá. Sice si hoví v ramenním svalu nebo zběsile lítá krví sem a tam, ale pod vlivem čtečky vysílá signály, které ovlivňují mé myšlení. Elektromagnetické signály, jak my absolventi základní školy víme, mohou nanejvýš tak vyvolat někde nějaký pohyb iontů. Pan Ráža nám při chemii ukazoval, co to je elektrolýza. Nervové buňky si ale předávají signály mnohem složitějšími organickými molekulami - neurotransmitery. Ionty sodíku, draslíku a chloru jenom posílají signál od jednoho konce nervové buňky na druhý a příroda si dobře chrání, aby do nervového impulzu nemohl mluvit kdejaký hloupý iont, který jde zrovna kolem. Samozřejmě občas se to v rámci nějakého chorobného stavu může stát. Nahodile, necíleně. Pokud by Velký Bill přišel na to, jak titěrným elektromagnetickým signálečkem vyvolat u člověka jedno konkrétní chování, byl by blázen, kdyby si jenom hrál s lidstvem jako s loutkami. Tohle kdyby zveřejnil a patentoval, získal by tolik peněz, že by si za ně mohl koupit Zeměkouli i s Měsícem.

Takže tolik asi k čipům ve vakcínách. Je v mém zájmu, abyste pochopili, že žádné čipy neexistují. Protože ve skutečnosti vám je nechávám aplikovat JÁ. Mé pravé jméno je Fantomas. Ha-ha-ha-ha-ha.

Převzato z autorovy stránky Palety názorů a ptákovin
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.