7.7.2022 | Svátek má Bohuslava


GLOSA: Křesťanská konference ohně 2015

2.4.2015

Benny Hinn 1

Pod tímto názvem se koná setkání s věřícími amerického evangelisty, pastora Benny Hinna. Poprvé přijíždí do České republiky a vystoupí ve dnech 28. a 29. dubna v PVA EXPO v Praze Letňanech.

Benny Hinn je jeden z nejslavnějších světových evangelistů. Narodil se v roce 1952 v Haifě v Izraeli v arménsko-řecké rodině. Vychován byl v tradici východní ortodoxní církve. K této osobnosti se upínají naděje na uzdravení a pomoc potřebným z celého světa. Pastor Hinn vyhledává osobní kontakty s lidmi, avšak působí na ně i prostřednictvím masmédií.

Takto ovlivnil již miliardu lidí na celém světě během své čtyřicetileté křížové výpravě, jak někdy svoje misijní působení nazývá. Jeho nejmasovější uzdravující kampaň se odehrála v Indii, kde se jí zúčastnilo 7,3 milionů lidí.

Benny Hinn 2

Jeho dvoudenní program začne 28. dubna registrací v pět hodin odpoledne a samotné tříhodinové setkání s ním začne v půl sedmé. Následujícího dne, 29. dubna, se Benny Hinn sejde s věřícími dvakrát, v deset dopoledne a pak opět večer v 18.30 hodin. Odpolední shromáždění povede pastor Martin Njamba. Půjde o doslova unikátní setkání se světově výjimečnými osobnostmi.

Podrobnosti a možnost registrace najdete na stránce arisetv.org, kde je možno volit komunikaci v češtině.

Benny Hinn 3
František Stránský


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!