1.3.2021 | Svátek má Bedřich


GLOSA: ZZ - zásadní zemědělství

27.12.2013

Jak komické - pro KDU-ČSL je post ministra zemědělství tak zásadní, že bez něj by nešli do vlády. Ale opět je tam to alibistické ale...

A to velké ALE spočívá v tom, že ačkoli je tohle ministerstvo pro KDU-ČSL tak zásadní, nepovede ho jeho šéf (šéf KDU-ČSL), ale někdo další. Šéf KDU-ČSL se spokojí s ministerstvem bez portfeje (Co tam asi bude dělat? Bábovičky?)... To je alibismus2 (na druhou) nemyslíte? Připadá mi, že je to velmi důležitý resort, ale co kdyby se na něm něco nepovedlo, tak bude pan předseda z obliga viďte.

Je to ten postoj, který se asi v KDU-ČSL musí dědit ze člena na člena bez rozdílu věku. Chtějí být všude, mít moc, ale žádnou zodpovědnost. Jen výhry, když budou, když ne, tak to nebyla KDU-ČSL, ale ti druzí. To oni je tam dotlačili, to oni, ne my. Když se něco na ministerstvu zemědělství nepovede, tak to nebyl ten předseda, co o ně tak stál, ale někdo další. Je mi z celé upřímné a čestné a sportovní KDU-ČSL špatně.

To je ta nová reformovaná moderní KDU-ČSL.

Huráááá!!!

Převzato z blogu se svolením autora
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.