22.9.2021 | Svátek má Darina


Jako stín

22.11.2016

Poslanec Jeroným Tejc se bude snažit získat post prvního místopředsedy sociální demokracie. Když se na toho člověka podíváme, je to podobný typ vepřové hlavy jako Michal Hašek – vykrmený typ stranického aparátčíka, který v životě nedělal nic pořádného a jenom plul ve stranických kuloárech. Jeho nozdry čichají pižmo Miloše Zemana, a tudíž kormidluje k němu.

Dost možná se mu i podaří leccos vyštrachat a vypolitikařit. Dělá to ale v hroutící se budově. Šílenec ten, kdo by vsadil na Tejce proti Sobotkovi: jeden knedlík bude vystřídán druhým. Ale doba knedlíků končí, to se rýsuje zřetelně po posledním fiasku sociální demokracie v krajských a senátních volbách.

Nesmělý dotaz

Copak je to za diagnózu, že naše nezávislé neúplatné soudy odložily Romanu Janouškovi nástup trestu o půldruhého roku? Mluví se o komplikacích po operaci hlavy. Je to dobrý návod pro každého, kdo v opilosti přejede ženskou a když ho pak dohoní na červenou, přejede ji znovu. Na komplikace můžete klempírovat čtyřicet i více let.

Zdá se, že se rýsuje návod na beztrestnost: buď musíte být milionář s přístupem k politickým kruhům, nebo aktivista: aktivistka Krejčová byla zproštěna viny za své napadení policisty kvůli „bagatelnosti“. Fyzický atak policisty ve službě je tedy v očích soudu bagatela. Nejvyšší soud nyní osvobozující rozsudek zrušil na základě dovolání nejvyššího státního zástupce. Není tohle příklad naprostého a totálního Absurdistánu?

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.