9.8.2022 | Svátek má Roman


Dobrá zpráva pro ODS - Rath zůstává, Zubová přichází

4.7.2009

Jako poslankyně se velmi osvědčila v minulém období. V kritickou chvíli předsednictví v EU pomohla sestřelit vládu, jejímž koaličním členem byla strana, jejímž členem a poslancem Zubová byla.
Nezbývá než sociálním demokratům k posile pogratulovat.
Pro méně chápavé: zkušenost učí, že kdo podrazil jednou, podrazí i podruhé, protože je to v něm jako v koze. Nebo jako v Zubové.

Totéž platí pro udržení Ratha v kandidátce. Samozřejmě, že jeho odstranění by znamenalo veřejné přiznání, že sociální demokraté vsadili na splašeného koně. Takže si ho nechali ve stáji v naději, že se přestane plašit. Jak jsme zde psali včera, na řadu odstraňovacích úvah by měl přijít i plašan Paroubek. A nastojte, stalo se. Citujme Novinky:
Terčem kritiky na jednání nejužšího vedení strany, grémia, se stal i samotný předseda ČSSD Jiří Paroubek. Kritizován byl za veřejné vystupování a napadání novinářů. Následně Paroubek zrušil avizovanou tiskovou konferenci.

Češi a víza do Kanady
Nová vlna romských pokusů o azyl v Kanadě oživila úvahy o vízech pro naše občany. Ti by museli kvůli kanadskému vízu do Vídně. Ministr zahraničí Jan Kohout řekl v rozhlase, že v takovém případě by se za nás mohla postavit Evropská unie. Tedy: měla by se za nás postavit Evropská unie. Kanadská azylová politika je kanadský problém. Je na nich, aby nastavili legislativu tak, aby dokázala oddělit žadatele o azyl z životní nutnosti od žadatelů z iluze o lepším. Aby se Unie postavila za svého člena, to je jeden z důvodů, proč v ní být.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!