Čtvrtek 16. července 2026, svátek má Luboš

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Čunkova volba

Problém cikánství není rasový, je to problém sociální, problém možná neřešitelný, a pokud řešitelný, tak jen dlouhodobě, sérií inteligentních rozhodnutí na základě nezaujatých analýz.

Což je v dané situaci a za dané atmosféry utopie a ještě se to nikdy nikde nikomu nepovedlo.

Druhý okruh je poslední páně Čunkovo extempore. Pokud Čunek opravdu řekl (nebo napsal) to, co je citováno - a on to popírá, pak opravdu nemá formát na to, aby zastával funkci vicepremiéra středoevropské země. Z kondicionálů předchozí věty je patrná opatrnost, věru se nechce věřit, že by vicepremiér řekl/napsal něco tak neuvěřitelně hloupého, navíc při komunikaci s plátkem tak hnusným, jako je Blesk. Chlapík, který chce žertovat o "opálených", kteří rozdělávají ohně na náměstích, by se měl odebrat do pivní hospody a tam společně si s chlapy zanadávat na cigány. Taková je jeho volba, mezi vládní budovou a putykou. Panu Čunkovi zřejmě více sluší to druhé a neměl by strašit v té první.

Tomáš Vodvářka
16. 7. 2026

Stojíme za tebou a odsuzujeme současný lynč tvé vzácné osoby.

Jan Bartoň
16. 7. 2026

Opozice žádala Turkovou hlavu, přidal se Andrej Babiš.

Martin Tůma
16. 7. 2026

Postavte mu sochu, Willis Carrier, vynálezce klimatizace

Petr Kolman
16. 7. 2026

České vysoké školy nesmějí být továrnou na diplomy.

@ StařecNaChmelu
16. 7. 2026

Zazvoním u dveří. Dveře otevřel vodník.

Martin Zvěřina
16. 7. 2026

Kandidát na starostu městské části Praha 1 Filip Dvořák má problém, disponuje takzvaným UFO...

min Miloslav Novák
15. 7. 2026

Pět minut byli angličtí fotbalisté od postupu do finále mistrovství světa. Pět minut byli...

Lidovky.cz, ČTK
15. 7. 2026

Poslanci Motoristů Filipu Turkovi hrozí v případě prokázání viny za pondělní nehodu v centru Prahy...

ČTK, Lidovky.cz
15. 7. 2026

Spojené státy zahájily druhou vlnu vzdušných úderů na Írán. Cílem jsou vojenské kapacity, které...

ČTK, Lidovky.cz
15. 7. 2026

Španělský tenista Carlos Alcaraz by se měl po čtyřměsíční pauze zaviněné zraněným zápěstím vrátit...

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz