Diskuse
Čunkova volba
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
povít
alespoň tak
Vyrůstá už druhá generace lidí, kteří nemusí denně chodit do práce a vidí u svých rodičů, že se nemusí chodit do práce. Budou vychovávat svým příkladem děti, kterých je (a bude dobré) mít hodně, protože sociálka je pořád dosti štědrá. Do práce je nikdo nevezme, protože nemají ani výuční list..na základní školu přichází nepřipraveni..nevím, jestli mi z těchto problémů není úzko více, než z globálního oteplování. Je nutné o nich veřejně mluvit, i když diplomatičtěji než uváděný člen vlády.
Gruntorád
Nemluvit o skupině lidí která zničí vše co dostane, nepracuje a zneužívá soc.dávky nezajistí aby tato skupina zanikla
Právě naopak, populistické výkřiky pseudo ochránců lidských (jen skupinvých práv siciopatologických občanů) vedou k jejich šíření a nekontrolovanému množení. Křiklouni si hřejí jen vlastní gulášek a o nic jiného jim nejde. HOVG
zuzka
nestačím žasnout...
, co se to děje kdo a kde jsme? Co si to ti naši politikové včetně "pana prezidenta" dovolují a vyhlašují? Proč a čeho se bojí? Otázka "romů" je velmi hluboká, jistě citlivá, ale v součastnosti asi neřešitelná. Pokud by někdo řešení našel, bylo by to na " Nobelovku". Dokud jsem bydlela ve Zlíně, kde žije skutečně NÓBL rodina Holomků, tak jsem snad díky p. Baťovi netušila, co je to rasizmus. Teď pracuji v Brně na Cejlu, kam se kdokoliv z těch "velkohubých antirasistických demokratů" může přijet podívat a nechat se při nejmenším okrást. A pokud by to nestačilo, ať si takovou jednu rodinku nastěhuje domů! Ale ať ze strachu z EU nemluví o tom, co viděl naposled z rychlíku ( snad z Pendolína)
Mell
Poslední příspěvek
Asi to už nebude nikdo číst, protože to za chvíli stáhnou, ale musím se k tomu článku Astona vyjádřit. Nechápu Astone, proč sebou necháš tak levně manipulovat, myslel jsem si, že ti to pálí víc. Pokud bude v naši společnsti prioritní, jak to nějaký mluvka řekne a ne co řekne, tak si potom můžeme celý život hrát na pana učitele a žáčky a nikdy se nevymaníme z nesamostatnosti. Protože ale je u nás neskonale mnoho problémů, které by měla naše elita řešit, tak nezbývá, než místo kecání a posuzování keců, začít pořádně makat. To že chce Čunek řešit nikdy neřešený problém a to řešit ho lidsky ale také s výchovou k odpovědnosti, je pravda. To, že mluvkové, co se celý život živí jenom žvaněním jsou proti všemu, co on představuje, je robněž pravda. Takže se musíme rozhodnout, buď necháme zástupně řešit naše problémy mluvkům a líným žvanilům nebo se budeme snažit pochopit humor člověka z terénu a nechat ho dělat a kritizovat až jeho výsledky. V opačném případě jde jen o čecháčství běžného kalibru, co z nás dělá už od Bílé Hory rozhádaný národ, co se vyžívá v pomluvách a závisti.
Bzuk
není poslední
rozumím vám, co chcete říct, ale ... i pravda se dá říci trochu kultivovaně. Pokud někomu veřejně řeknete, že je blbej, tak získáte jen nepřítele a nic se nezmění. Pokud mu to řeknete trochu diplomaticky (např. kde dělá chybu a jak ji odstranit), paradoxně můžete získat i nakonec spojence. Čunek tohle vůbec neumí. Do ideálu politika má zatím daleko. To sice většina, ale u něj to bohužel přímo tříská do očí a lehce se stává terčem. To KDU určitě nepomáhá.
Pravdu máte v tom, že je zcela určitě užitečnější než nějaký blekota typu Pitharta, který možná za celý život nedokázal vyřknout radikální úsudek ...
alex
???
Astone, Astone... Ty už jsi taky politicky korektní? Vždyť to, co Čunek říká, je prostě pravda. Holá, byť neradostná, pravda. Tak proč se korektně tvářit, jakoby nebyla?
clay
policie sledovala i prezidenta
skrze neoprávměmě odposlouchávaného Tlustého a to v nejožehavějším období. Aktuálněcz
clay
Re: policie sledovala i prezidenta
"Chtěl bych vidět soudce v naší zemi, který by povolil odposlechy na Sněmovnu nebo dokonce na novináře." (exministr vnitra za ČSSD František Bublan loni v září, poté, co se poprvé objevila zpráva, že policie "napíchla" novináře a politiky).
zp
Víc takových politiků
Čunek pouze řekl, co si naprostá , ale skutečně naprostá většina normálně myslících lidí o hovadské politické korektnosti myslí. Všichni jeho multi-kulti kritici, co znají cikány pouze zprostředkovaně z romantických románů devatenáctého století, by si takovou jednu rodinku z Chánova měli vzít na měsíc na byt. Pak by zpívali jjinak. Odstřelit Čunka ( bohužel, vývoj situace k tomu spěje) , je naprosto kontraproduktivní. Ve vládě by jemu podobných mělo být deset.
Blba_blondyna
Re: Víc takových politiků
Take s tim souhlasim, ja sama zazila na vlastni kuzi jednani naseho zdravotnictvi, kdy jsem na zaklade defacto pracovniho onemcneni skoncila na vice jak rok doma, vysledek? Posudkova na jednu stranu rekla, ze jeste mam byt minimalne pul roku doma, k tomu pry ale neschopenku nepotrebuji... (samozrejme, po roce bych musela dostat invalidni duchod. Vubec nikoho nezajimalo, ze u profese zustat nemuzu, ze budu na ulici a bez prijmu, schovat se ve stavuu, kdy clovek sotva leze a da mesicne 3 tis za leky neni reseni, jak se dana lekarka domnivala...
Ty tri tis za leky jsem si radeji priplacela pro to abych se inv. duchodu vyhla, co jineho by mi take zbylo, kdyz mi sel byt do privatizace? Jen diky ochotne pani na pracaku, ktera vse nahlasila kam mela se veci pohnuly a znovu resi, ja ale stejne prisla o penize, ktere tim padem plynuly z puvodniho zamestnani za zpusobenou nemoc s vyplatou - pocitanou z nemocenske mam z pracaku opravdu castku ani ne na najem. Na pracaku vse musim dolozit, pritom zrovna dneska jsem byla svedkem jak prisel cikan s cigoskou, u dveri referentky prohlasili, ze tu nebudou ztracet cas, ze si pujdou rovnou pro prachy a sli do jinych dveri, za chvili vysli s penezma v ruce:-(
Pan CUnek ma naprostou pravdu, chce-li nekdo dotace od statu na veci, na ktere z vaznych duvodu nema, opravdu je se nejlepe obravit na cerno a opalit, invalidni duchody jim stat dava jako na bezicim pase, jen aby jim nemuseli hledat praci a z nas budou drit kuzi za kazdou cenu a v jakemkoliv stavu...
Ne, nejsem rasista, znam dost cigosu, co se nestiti prace, jen dojizdi oni predevsim na pozitivni diskriminaci a zbytek jejich etnika, ktery s nimi za to ze pracuji jedna jako s magory.
Souhlasim s vecmi ohledne skol, at jim pomohou zaclenit, deti nesmi odnaset vinu rodicu, nicmene tim ibvestovanim do deti bych koncila, hezky at jsou pak rovni se zbytkem obyvatel
clay
Re: Ucho Svobody: Virus proti stahování hudby nalezen!
vy 1.4. věříte i na Polednici?
Petr I.
?
"...systém sociálních dávek plus horlivost takzvaných aktivistů tyto lidi ještě hlouběji drží v sociální pasti, v níž se ocitli....."Milý Astone, v druhé polovině článku jste předvedl to, co v té prvé (se kterou bych souhlasil ) udávate za jednu z příčin neshod. Když si to po sobě přečtete tvoří Vaše informace uzavřený kruh, takže záměr článku, při svém vzdělání, nechápu. P.J.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz