Čtvrtek 11. června 2026, svátek má Bruno
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Čunkova volba

Zachovejme klidnou hlavu. Jsou zde dva okruhy problémů. Jeden okruh se týká nepřizpůsobivé vrstvy obyvatelstva, která zneužívá sociální dávky a co horšího - systém sociálních dávek plus horlivost takzvaných aktivistů tyto lidi ještě hlouběji drží v sociální pasti, v níž se ocitli. Takto nelítostně by se musel na problém podívat každý, kdo nechce jen tančit tanečky na melodie o lásce a pravdě.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

povít

8. 4. 2007 22:21
alespoň tak

0 0
možnosti

povít

8. 4. 2007 22:20
alespoň tak

Vyrůstá už druhá generace lidí, kteří nemusí denně chodit do práce a vidí u svých rodičů, že se nemusí chodit do práce. Budou vychovávat svým příkladem děti, kterých je (a bude dobré) mít hodně, protože sociálka je pořád dosti štědrá. Do práce je nikdo nevezme, protože nemají ani výuční list..na základní školu přichází nepřipraveni..nevím, jestli mi z těchto problémů není úzko více, než z globálního oteplování. Je nutné o nich veřejně mluvit, i když diplomatičtěji než uváděný člen vlády.

0 0
možnosti

Gruntorád

3. 4. 2007 7:40
Nemluvit o skupině lidí která zničí vše co dostane, nepracuje a zneužívá soc.dávky nezajistí aby tato skupina zanikla

Právě naopak, populistické výkřiky pseudo ochránců lidských (jen skupinvých práv siciopatologických občanů) vedou k jejich šíření a nekontrolovanému množení. Křiklouni si hřejí jen vlastní gulášek a o nic jiného jim nejde. HOVG

0 0
možnosti

zuzka

3. 4. 2007 0:03
nestačím žasnout...

8-o, co se to děje kdo a kde jsme? Co si to ti naši politikové včetně "pana prezidenta" dovolují a vyhlašují? Proč a čeho se bojí? Otázka "romů" je velmi hluboká, jistě citlivá, ale v součastnosti asi neřešitelná. Pokud by někdo řešení našel, bylo by to na " Nobelovku". Dokud jsem bydlela ve Zlíně, kde žije skutečně NÓBL rodina Holomků, tak jsem snad díky p. Baťovi netušila, co je to rasizmus. Teď pracuji v Brně na Cejlu, kam se kdokoliv z těch "velkohubých  antirasistických demokratů" může přijet podívat a nechat se při nejmenším okrást. A pokud by to nestačilo, ať si takovou jednu rodinku nastěhuje domů! Ale ať ze strachu z EU nemluví o tom, co viděl naposled z rychlíku ( snad z  Pendolína)!!

0 0
možnosti

Mell

2. 4. 2007 23:58
Poslední příspěvek

Asi to už nebude nikdo číst, protože to za chvíli stáhnou, ale musím se k tomu článku Astona vyjádřit. Nechápu Astone, proč sebou necháš tak levně manipulovat, myslel jsem si, že ti to pálí víc. Pokud bude v naši  společnsti prioritní, jak to nějaký mluvka řekne a ne co řekne, tak si potom můžeme celý  život hrát na pana učitele a žáčky a nikdy se nevymaníme z nesamostatnosti. Protože ale je u nás neskonale mnoho problémů, které by měla naše elita řešit, tak nezbývá, než místo kecání a posuzování keců, začít pořádně makat. To že chce Čunek řešit nikdy neřešený problém a to řešit ho lidsky ale  také s výchovou k odpovědnosti, je pravda. To, že mluvkové, co se celý život živí jenom žvaněním jsou proti všemu, co  on představuje, je robněž pravda. Takže  se musíme rozhodnout, buď necháme zástupně řešit naše problémy mluvkům a líným žvanilům nebo se budeme snažit pochopit  humor člověka z terénu a nechat ho dělat a kritizovat až jeho výsledky. V opačném případě jde  jen o čecháčství  běžného kalibru, co z nás dělá  už od Bílé Hory rozhádaný národ, co se vyžívá v pomluvách  a  závisti.

0 0
možnosti

Bzuk

3. 4. 2007 0:04
není poslední

rozumím vám, co chcete říct, ale ... i pravda se dá říci trochu kultivovaně. Pokud někomu veřejně řeknete, že je blbej, tak získáte jen nepřítele a nic se nezmění. Pokud mu to řeknete trochu diplomaticky (např. kde dělá chybu a jak ji odstranit), paradoxně můžete získat i nakonec spojence. Čunek tohle vůbec neumí. Do ideálu politika má zatím daleko. To sice většina, ale u něj to bohužel přímo tříská do očí a lehce se stává terčem. To KDU určitě nepomáhá.

Pravdu máte v tom, že je zcela určitě užitečnější než nějaký blekota typu Pitharta, který možná za celý život nedokázal vyřknout radikální úsudek ...

0 0
možnosti

alex

2. 4. 2007 23:44
???

Astone, Astone... Ty už jsi taky politicky korektní? Vždyť to, co Čunek říká, je prostě pravda. Holá, byť neradostná, pravda. Tak proč se korektně tvářit, jakoby nebyla?

0 0
možnosti

clay

2. 4. 2007 23:03
policie sledovala i prezidenta

skrze neoprávměmě odposlouchávaného Tlustého a to v nejožehavějším období. Aktuálněcz

0 0
možnosti

clay

2. 4. 2007 23:28
Re: policie sledovala i prezidenta

"Chtěl bych vidět soudce v naší zemi, který by povolil odposlechy na Sněmovnu nebo dokonce na novináře." (exministr vnitra za ČSSD František Bublan loni v září, poté, co se poprvé objevila zpráva, že policie "napíchla" novináře a politiky).

0 0
možnosti

zp

2. 4. 2007 23:00
Víc takových politiků

Čunek pouze řekl, co si naprostá , ale skutečně naprostá většina normálně myslících lidí o hovadské politické korektnosti  myslí. Všichni jeho multi-kulti kritici, co znají cikány pouze zprostředkovaně z romantických románů devatenáctého století, by si takovou jednu rodinku z Chánova měli vzít na měsíc na byt. Pak by zpívali jjinak. Odstřelit Čunka ( bohužel, vývoj situace k tomu spěje)  , je naprosto kontraproduktivní. Ve vládě by jemu podobných mělo být deset.

0 0
možnosti

Blba_blondyna

3. 4. 2007 1:12
Re: Víc takových politiků

Take s tim souhlasim, ja sama zazila na vlastni kuzi jednani naseho zdravotnictvi, kdy jsem na zaklade defacto pracovniho onemcneni skoncila na vice jak rok doma, vysledek? Posudkova na jednu stranu rekla, ze jeste mam byt minimalne pul roku doma, k tomu pry ale neschopenku nepotrebuji... (samozrejme, po roce bych musela dostat invalidni duchod. Vubec nikoho nezajimalo, ze u profese zustat nemuzu, ze budu na ulici a bez prijmu, schovat se ve stavuu, kdy clovek sotva leze a da mesicne 3 tis za leky neni reseni, jak se dana lekarka domnivala...

Ty tri tis za leky jsem si radeji priplacela pro to abych se inv. duchodu vyhla, co jineho by mi take zbylo, kdyz mi sel byt do privatizace? Jen diky ochotne pani na pracaku, ktera vse nahlasila kam mela se veci pohnuly a znovu resi, ja ale stejne prisla o penize, ktere tim padem plynuly z puvodniho zamestnani za zpusobenou nemoc s vyplatou - pocitanou z nemocenske mam z pracaku opravdu castku ani ne na najem. Na pracaku vse musim dolozit, pritom zrovna dneska jsem byla svedkem jak prisel cikan s cigoskou, u dveri referentky prohlasili, ze tu nebudou ztracet cas, ze si pujdou rovnou pro prachy a sli do jinych dveri, za chvili vysli s penezma v ruce:-(

Pan CUnek ma naprostou pravdu, chce-li nekdo dotace od statu na veci, na ktere z vaznych duvodu nema, opravdu je se nejlepe obravit na cerno a opalit, invalidni duchody jim stat dava jako na bezicim pase, jen aby jim nemuseli hledat praci a z nas budou drit kuzi za kazdou cenu a v jakemkoliv stavu...

Ne, nejsem rasista, znam dost cigosu, co se nestiti prace, jen dojizdi oni predevsim na pozitivni diskriminaci a zbytek jejich etnika, ktery s nimi za to ze pracuji jedna jako s magory.

Souhlasim s vecmi ohledne skol, at jim pomohou zaclenit, deti nesmi odnaset vinu rodicu, nicmene tim ibvestovanim do deti bych koncila, hezky at jsou pak rovni se zbytkem obyvatel

0 0
možnosti

Ja©ques

2. 4. 2007 22:57
Ucho Svobody: Virus proti stahování hudby nalezen!

http://www.ct24.cz/index_view.php?id=209308

0 0
možnosti

clay

2. 4. 2007 23:06
Re: Ucho Svobody: Virus proti stahování hudby nalezen!

vy 1.4. věříte i na Polednici?;-D

0 0
možnosti

Petr I.

2. 4. 2007 22:03
?

"...systém sociálních dávek plus horlivost takzvaných aktivistů tyto lidi ještě hlouběji drží v sociální pasti, v níž se ocitli....."Milý Astone, v druhé polovině článku jste předvedl to, co v té prvé (se kterou bych souhlasil ) udávate za jednu z příčin neshod. Když si to po sobě přečtete tvoří Vaše informace uzavřený kruh, takže záměr článku, při svém vzdělání, nechápu. P.J.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz