28.11.2021 | Svátek má René


GLOSA: Místo DS půjde do voleb DSSS

22.2.2010

Tak se nám podařilo zviditelnit Dělnickou stranu. A nemusela za tu reklamu zaplatit ani halíř. Vše zařídila naše milá média a politici, kteří se na této kauze chtěli zviditelnit, jako ti nejspravedlivější.

A stačilo by málo. Bylo dost příležitostí k likvidaci všech akcí DS, jen kdyby policie jednala. Na zákroky ve smyslu zabránění rasistických výstřelků bylo na každém setkání členů DS. To by se však musela definice rasismu vštěpit pod helmy a kukly zásahových jednotek. Bývaly to velmi zajímavé manévry, žel bez výsledků. Leckde to bylo setkání DS v „soukromí“. Nikdo nezasáhl, jen za okny stáli jako bambulové a poslouchali hajlování, a než se rozhoupali zasáhnout, mládenci se doplazili vyzvracet druhou stranou baráku, a pak jim zmizeli…..

Kdyby všechny akce byly v zárodku likvidovány, DS by to oslabilo a za čas by dala pokoj. Jen být v zásazích jednotní a důsledně vytrvalí. Takový diletantský pokus o její zrušení bylo vodou na jejich mlýn. Přece, co nezabije, to posílí, že? Na to musel přijít až excelentní právník, aby se DS rozpustila.

A co bude dál? Dělnická strana sociální spravedlnosti je všechny vezme pod svá křídla, a protože se o ní dozvěděli i ti, kteří o ní dosud neměli ani potuchu, může být jejich volební výsledek velmi zajímavý. Všichni nespokojení s naším právem, policií a úřady, budou jistě váhat před volební urnou.

A budeme sklízet ovoce jednání našich politiků, u kterých je na prvním místě jejich vlastní prospěch.

Převzato z Rottenberg.bigbloger.lidovky.cz se souhlasem autoraPrvní kroky: Deník, který uchová jedinečné vzpomínky ze života dítěte
První kroky: Deník, který uchová jedinečné vzpomínky ze života dítěte

Napište sobě a svému dítěti příběh začátku nového života se všemi drobnými obyčejnostmi, které přirozeně zapomínáme. Vznikne tím unikání rodinná...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.