20.9.2021 | Svátek má Oleg


Rozume, kde jsi?

28.7.2021

Vzrušení posledních desítek hodin opadlo, někomu utekl krokodýl, hledali, nenašli, až ho dopadli schovaného ve sklepě chovatelova domu. Možná, že podobnou metodou nalezneme i rozum, který se kamsi vytratil. Spíš ale najdeme nového krokodýla ve sklepě než ten rozum.

Na co jiného myslet po posledním výroku Nejvyššího správního soudu, že roušky v budovách a hromadné dopravě jsou zařízené protiprávně? Že prý to ministerstvo řádně nezdůvodnilo. Co nezdůvodnilo, nesdělil soud veřejnosti vůbec. Ze zpravodajství jsem vyškrábl jediný střípek informace, že soud popudil opakovaně nefunkční odkaz v jakémsi ministerstvem dodaném dokumentu. Což jistě naštve, takže ze strany ministerstva bordel. Co si o tom všem má myslet občan odsouzený k náhubku už druhým rokem, to je soudu jedno. je to soud. Ozývá se hlas rozumu, že se mají brát v potaz protilátky v krvi a počty nemocných v nemocnici. Protilátky v krvi stát uznávat nechce a že je nemocných na covid v nemocnicích zanedbatelný počet, je mu jedno.

Zdá se, že pro někoho je tahanice mezi výkonnou a státní mocí zábavná.

Pro občany není zábavná vůbec.

Aston Ondřej Neff


LETNÍ SOUTĚŽ: Poslední šance, zapojte se a vyhrajte věci za tisíce korun
LETNÍ SOUTĚŽ: Poslední šance, zapojte se a vyhrajte věci za tisíce korun

Vítejte v posledním – 10. týdnu soutěže. Opět hrajeme o 7 cen, mezi kterými najdete set hraček od Fisher-Price, doplňky stravy od NaturaMed,...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.