4.12.2020 | Svátek má Barbora


Parkanová zatrhla kšeft

5.7.2007

Zapomenut by neměl být čin současné ministryně Parkanové, která zatrhla tendr na dodávku uniforem a další výstroje v hodnotě 2,6 miliardy korun. Důvodem jsou podle ní pochybení při zadávání zakázky. Vzpomene si někdo na tendr, který by nebyl nějak pochybený? Konec konců, aktuální je případ obrněných transportérů, kdy firma Steyer nebyla schopna představit ani prototyp! Případ Gripen vyšetřuje mezinárodní policejní orgán, přičemž je jasné, že hlavní výhoda Gripenu spočívá v tom, že není kompatibilní s běžně zavedeným letectvem NATO.

Nedělejme si iluzi, on to někdo Parkanové rozmluví. Moloch, v jehož čele se ocitla, je příliš velký a má příliš silnou setrvačnost, než aby ho jedna statečná žena dokázala trvale zvládnout. Však soudruzi, opravuji, páni plukovníci a generálové najdou to správné mýdlo, jak Parkanové upravit schodiště. Myslíte, že se v křesle dočká konce roku?
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.