28.2.2021 | Svátek má Lumír


Most se radikalizuje a Sobotka přihlíží

16.9.2010

V prvním plánu rasistický není. Proč bych měl litovat, že jsem ve svém domově národnostní většinou? Jeden stát, jedna pravidla! Zkusme interpretovat.
Takže pro méně chápavé mostecké sociální demokraty. Co je to "národnostní většina" a kdo tady lituje, že k ní patří, a proč lituje? Na tuto otázku by měl zevrubně odpovědět arijský vůdce Mgr. Karel Novotný. On snad lituje, že je národnostní většinou? Copak ho asi k lítosti přimělo? K jaképak "národnostní většině" se hlásí? Když většina, tak menšina. Jaká je to asi situace, že většina musí litovat své náležitosti k většině? Musí to být zásadně špatně nastavená pravidla, ano, ve státě tedy zákony. Magistr Novotný by měl jasně říci, o co mu jde. Z jeho klíčové předvolební myšlenky vyplývá, že většina, k níž se hlásí (proč bych měl litovat) je utlačována - kdyby nebyla, proč by litoval, a že by se tedy pravidla měla změnit, aby většina utlačována nebyla a menšina aby zaujala takové postavení, aby ta většina neměla čeho litovat.

Přestanu skákat po trampolíně trapnosti. Romský problém je závažný, místo, aby se řešil, se spíš přiostřuje. Z obou stran. Jednak z leštitelů ega, kteří zřejmě převládli v čele Evropské unie, soudě podle reakce na francouzská administrativní opatření proti jednotlivcům, kteří překračují francouzské zákony, jednak z populistických maloměstských Napoleonů, k nimž, jak se zdá, patří magistr Karel Novotný.

Smutné je, že páně magistrův recept může zabrat. V parlamentních volbách sociální demokracie vyděsila lidi svým rozmachem, jakým se chystala uvrhnout zemi do ještě větších dluhů a v dalším kroku do mizérie. Ale přísnost na cikány, to může zabrat. To nikoho nebolí. Při pátém pivu už se začne mluvit o kriminálu. Takové věci táhnou.

Bylo by to snad dokonce úsměvné, nebýt toho, že Bohuslav Sobotka nedokázal tomuto ostudnému nesmyslu zabránit. To svědčí o sebevražedném rozkladu strany, která... která by mohla být zemi prospěšná, kdyby byla vedená jinými lidmi než kabaretní ožrala, po něm sebestředný restauratér a nakonec než osobnostní nula zajímavá jen tím, že od jiného ožraly dostala facku.Bizarní zážitky z těhotenství: Vůně hlíny, hlava v oblacích a neodolatelná chuť na molitan
Bizarní zážitky z těhotenství: Vůně hlíny, hlava v oblacích a neodolatelná chuť na molitan

Těhotenství přináší hodně zajímavých situací a stavů, které jsou jiné než obvykle. Máte chuť na jídlo, které jste předtím nemohla ani vidět,...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.