15.11.2019 | Svátek má Leopold


Kde zůstala realita

18.4.2015

Už si říkáte, že je to prostoduchá putinovská propaganda a ona je to pravda, ledaže naletěla i Česká tisková kancelář, že totiž ukrajinský ministr zahraničí Pavlo Klimkin a jeho vláda uváží, zdali vlezou do NATO. Podle toho, jaké záruky na bezpečnost Ukrajiny NATO nabídne. Takže se uvidí, zatímco vstup do Evropské unie je hotovka.

No a taky to vypadá jako prvoplánová putinovská propaganda, že se na Ukrajině projevuje Ukrajinská povstalecká armáda UPA a ta že vraždí prorusky orientované občany. Tohle opravdu může provokace být, nicméně situaci to opravdu neuklidňuje. S údivem pak můžeme brát na vědomí vysvětlení ukrajinského činitele, že vraždit mohou opravdu nacionalisté, avšak ruku jim vedou ruské tajné služby.

Tohle opravdu žádný Schwarzenbergův neo-Marshallův plán nevyřeší. Projekty tohoto druhu mohou vyvolávat iluze s nebezpečnými důsledky. Prohlášení ukrajinského ministra naznačuje, že je mu realita pojem neznámý.

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.