22.6.2021 | Svátek má Pavla


Kalkulačky v činnosti

3.12.2005

Nakonec však rozhodly praktické důvody a kupecké počty. Peníze uložené do nemovitosti v centru metropole členského státu Evropské unie jsou dobře uložené peníze. Špatně uložené peníze by to byly, kdyby to měla opět být metropole státu vlastněného a spravovaného komunisty. Soudruzi opět ukázali, že dovedou racionálně uvažovat a že ani kupecké počty jim nejsou cizí. Ve sněmovně ale jdou kalkulačky stranou a převládá kalkul politický. Komunisté se snaží o koňské délky předběhnout sociální demokraty v sociální rozhazovačnosti.
Rozdávání z toho, co vytvořil někdo jiný, to bylo vždycky jádro jejich programu. Můžeme si to dovolit, to je věta, která je v jejich podání vždycky s vykřičníkem na konci, nikdy s otazníkem.
Počty přijdou na řadu, až když jde o vlastní ekonomické zájmy. Dokonce i sám Grebeníček rezignoval z postu předsedy mimo jiné i proto, že se strana chtěla lukrativní nemovitosti zbavit, a svého nástupce Filipa pochválil za to, že to odmítl realizovat a raději zvrátil rozhodnutí stranického výboru.Vyhrajte jednu z 5 stavebnic LEGO® DUPLO® Zábavní park v hodnotě 2 599 Kč
Vyhrajte jednu z 5 stavebnic LEGO® DUPLO® Zábavní park v hodnotě 2 599 Kč

Připravili jsme si pro vás 5 krásných velkých stavebnic LEGO® DUPLO® Zábavní park. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna ze stavebnic může...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.