26.5.2022 | Svátek má Filip


Armáda přijde zkrátka

23.1.2021

Od pondělka máme poslední lednový týden – a armáda dosud čeká na deset miliard, které jim z rozpočtu vyrvali komunisté. Jako každý nesmysl má i tento své rozumné, nebo přinejmenším vysvětlitelné důvody. Ale až se jednou bude historie ptát, proč Česká republika ztratila důvěryhodnost a proč se zadrhla modernizace armády, odpověď bude znít – zavinil to parlament.

Je to odsouzeníhodná hanba opozice, že ani v klíčových otázkách nedokáže odhlédnout od zabedněného a kontraproduktivního programu Antibabiš – naposledy se to stalo při prodlužování nouzového stavu. To je technická věc, bez něj se nezbytná opatření nedají provést. Kdyby stát řídila trojice čistých demokratických vůdců Spolu, taky by potřebovala nouzový stav a dělala by přesně to a úplně stejně špatně nebo dobře jako Babišova vláda. Oni ale nechají komunistům diktovat podmínky prodloužení nouzového stavu. Předtím umožnila uskutečnit nestoudnou, vyděračskou, cizími inspirovanou podmínku – podrazit armádu.

Armáda tedy zřejmě těch deset miliard nedostane, politicky neschopný a zbabělý Andrej Babiš opět nedostojí svému slovu. Předseda Filip dostane pochvalu z ruské ambasády. Útěchou nám budiž, že zatím všechny průzkumy voličských preferencí nevěstí komunistům skvělou budoucnost.

Moc rád bych se zmýlil a armáda fondy dostane. Zatím to ale tak nevypadá.

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!