4.12.2023 | Svátek má Barbora


EVROPA: Vídeňské krveprolití

4.11.2020

Krveprolévání, jež stálo život několik lidí a mnoho raněných, kteří jsou umístěni v nemocnicích (takže obětí může ještě bohužel přibýt), a také život hlavního šílence, muže aktivního v IS, islamisty s kořeny v Severní Makedonii, ale vlastně Rakušana, který byl radikalizován ve svém vymazleném Rakousku. Toto i jiná krveprolévání jsou bohužel důsledkem absolutně krátkozraké, mírné a přímo hloupé a sebevražedné politiky moderních západních států.

Podívejme se na toho lotra s krvavýma rukama, jehož jméno naschvál neuvedu. Před časem byl zatčen a v dubnu 2019 pravomocně odsouzen podle § 278b tr. zák. (rakouského), ale v prosinci 2019 byl předčasně propuštěn využívaje dobrodiní skutečnosti, že byl blízký věku mladistvých podle zákona o trestání mladistvých. Terorista a taková nádherná polehčující kvalifikace, jestliže se takový zákon vztahuje i na tyto odporné zločiny; to rozum nebere. Přitom před odsouzením, ale i po něm se chlubil na postech v asociálních sítích snímky s kalašnikovem a velkou mačetou - v obou případech jde o zbraně typu A, které jsou v Rakousku absolutně zakázané. Chlapec blízký věku mladistvých, pevně usazený v hledáčku tajné služby, se tedy v Rakousku krásně ilegálně vyzbrojil, včetně rychlopalných pistolí, aby mu to v ulicích, kde střílel do barů a hospod, lépe šlo od ruky.

Pachatel byl zastřelen, což je chvályhodné, protože by ještě dál hlásal víru a sklízel by slávu u svých souvěrců, další jsou buď již zadržení, anebo honění po celé zemi. Je dobře, že ani on sám, ani státem placený advokát nemůžou v té věci dále exhibovat. Ať už je ale dopadnou nebo ne, tenhle případ - nebo nedávný případ z vězení propuštěného syrského lotra, který v Drážďanech zavraždil mladou dívku a přišel do Německa v roce 2015 na pozvání Angely Merkel - je učebnicovou ukázkou, kam vede smířlivost k politickému islámu a politika otevřených dveří. Budu hodně přímočarý, ale jen proto, že pravdivý: je to cesta do pekel a vede k ohrožení evropských zemí. Ve Vídni jsou lidé vyzýván, aby neopouštěli své domovy, protože policie pátrá, radí a informuje. Ve své zemi musejí kvůli těmhle šílencům mít strach vylézt z domu. A zatímco se kolem s vypětím všech sil bojuje po nemocnicích s koronáčem, prohánějí se Evropskou unií statisíce nelegálů bez platných dokladů, zato však - když na to přijde a když se jim zachce - dobře ozbrojených.

Nic nepomůže Rakousku nebo Francii, Německu či jiným zemím na Západě, když budou solidarizovat s tímto či jiným jednotlivým případem. Pomůže jen jediné: změnit zákonodárství pro oblast teroristických trestných činů včetně jejich nepřímé přípravy indoktrinací v mešitách a modlitebnách, umožnit zkrácené postupy, tvrdé metody v případě zásahů, zkrátit řízení na úroveň řízení stanných, tedy s rychlým odsouzením, co nejrychleji zakázat dobře zdokumentované bojovné mešity, pozatýkat všechny imámy hlásající nenávist a vymývající mozky. Umožnit zákonem, aby každou z mešit či modliteben, kde se imámové podílejí na radikalizaci, bylo možno strhnout a odstranit tak tento zdroj zla. A všechny, kteří jakkoli poskytli pomoc či součinnost teroristům, vykázat z EU do země původu, i kdyby se narodili již v Evropě. A nakonec se vrátit k trestu smrti pro tyto odporné skutky, a to pro všechny teroristy, ať ty musulmanské nebo ty naše Breiviky a jiné lotry. Výkon trestu provádět tím nejhanebnějším způsobem, a to oběšením.

Už slyším to prskání a křik, jak je tento trest barbarský. Ano, logicky je barbarský. Ale život nám ukazuje, že reakce na barbarské činy nemohou být vězení, kde se kluci vysportují a ještě radikalizují další násilný lidský odpad, který si tam s nimi užívá dobrodiní přihlouplé humanity evropské penitenciární péče. To je třeba už jednou pochopit a nebát se do toho říznout, protože doba je zlá.

Všichni teroristé ale vědí, a já to vím také, že nakonec zpovykané parlamenty takové barbarství nedopustí. Bude se plkat, plamenně hovořit, mávat donekonečna vlajkou humanity a lidskoprávních hodnot a nic z toho se vlastně nestane. Jen rodiny nevinných obětí tohoto ksindlu si budou moci vyplakat oči a zatínat pěsti. Evropští politici na ně kašlou zvysoka.

A taková nepopulární douška na samý konec. V Rusku by se takový případ stát nemohl. Ten muslimský padouch by už nikdy nedostal příležitost projevit svoji lásku k Bohu zastřelením pár trapných bezvěrců, kteří si dovolili vyjít před zákazem vycházení na poslední sklenku. A nakonec očekávejme, že slušným lidem v reakci na tyto případy zakáže Evropská komise nejen nosit olověné náboje poblíž ptačích mokřadů, jak už se děje, ale rovnou nám zakáže vlastnit zbraně vůbec. Kromě ovšem poplašňáků, špuntovek se špuntem na šňůrce a vodních pistolek. A tím bude zajištěn klid a světový mír.

Schválně se dívejte, co se bude dít. No nic, samozřejmě. Kecy, kecy a zas jen kecy.