18.11.2019 | Svátek má Romana


FEJETON: Gay Pride hrozí zákaz...

17.8.2013

... přispívá ke globálnímu oteplování

První Gay Pride pochod proběhl v New Yorku v roce 1970. Vzápětí začalo globální oteplování. Souvislost je myslím všem zřejmá...

Gay Pride provází i záchranáři. Sanitka odváží pacienta postiženého záchvatem homofobie. "Je to srovnatelné snad nejlépe s gefyrofobií, což je strach z mostů. Pro gefyrofobika je nemyslitelné, že by šel přes most," říká MUDr Novák. Kvůli homofobikům budou letos při Gay Pride Parade přistaveny sanitky.

(Uhodnete, co z článku je pravda?)

Gay Pride Parade - Praha 12. - 18. srpna 2013

V souvislosti s letošním průvodem homosexuálů se do médií začínají dostávat nové vědecké poznatky. Globální teploty už kolem 15 let stagnují, ačkoli emise skleníkových plynů stále rostou. Jak je to možné? Množí se vědecké studie, že za globální oteplování vůbec nemohou skleníkové plyny, ale comingout stále většího počtu "teploušů". "Obviňovat z oteplování skleníkové plyny byla chyba," přiznal zkroušeně předseda klimatického panelu OSN Pachauri. Uvědomil si to prý při psaní svého erotického románu Return to Almora.

Prý si stačí porovnat data. V roce 1970 proběhl první Gay Pride pochod v New Yorku. V roce 1972 Švédsko jako první stát na světě povolilo transsexuálům legálně změnu pohlaví. Vzápětí v půli 70. let – po třiceti letech ochlazování - začíná růst průměrné světové teploty.

Světová průměrná teplota dle britských klimatologů (HADCRUT). Všimněte si, že oteplování začíná ihned poté, co "teplouši" začali demonstrovat.

Všimněte si také, že Gay Pride pochody se konají v létě. A kdy jsou nejvyšší teploty? V létě.

Václav Klaus už celá léta varuje, že příčinou oteplování zřejmě nejsou emise CO2, ale tzv. homosexualismus. To byl důvod, proč v roce 2006 president Klaus vetoval zákon o registrovaném partnerství. A proč hned příštího roku vydal knihu "Modrá, nikoli zelená planeta". Málokdo ví, že původně se kniha měla jmenovat "Studená, nikoli teplá planeta".

President Klaus i jeho kancléř Hájek pokládají pořádání Gay Pride pochodů za nezodpovědné. Nejde však o výraz netolerance, jak si někteří mysleli. Obávají se pouze, aby pořádání pochodu přímo v Praze nevedlo k zhoršení efektu UHI (Urban Heat Island) tedy městského tepelného ostrova.


Small Town Throws Pride Parade For Only Gay Resident

V malých obcích je problém sehnat na Gay Pride dost lidí, protože gayové a lesby tvoří jen asi 4 procenta populace. Obec Pennington uspořádala Gay Pride Parade pro svého jediného gay obyvatele, pana Paula Webstera.

Karnevalům Gay Pride se i přes tyto potíže úspěšně daří měnit názory veřejnosti na gay a lesbickou komunitu. (viz)

Zpravodajská agentura The Onion uvádí rozhovor s 41letou matkou čtyř dětí Hannah Jarrettovou. "Vždycky jsem si myslela, že gayové jsou normální lidé jako vy nebo já. Slušní pracovití lidé, kteří se mají rádi. Stereotypy o tom, že homosexuálové jsou hedonističtí, sexem posedlí devianti, jsem odmítala jako nenávistný mýtus." Avšak poté co v průvodu viděla 17 nahých nalíčených mladíků v kožených poutech a řetězech předstírat soulož s gigantickým růžovým penisem, změnila názor.

Název Gay Pride je ovšem zavádějící. Už dávno nejde jen o festival gayů, ale i lesbiček, transsexuálů a dalších sexuálních menšin. Vloni byl festival rozšířen o průvod metrosexuálů. Letos organizátoři jednají o sloučení Gay Pride s akcí Straight Pride. Pochod oslavující tradiční rodinu by se mohl napříště stát součástí festivalu menšin také.

Křesťanský konzervativec Bátora z hnutí D.O.S.T. o sloučení obou akcí novinářům řekl: "Nelíbí se nám, že budeme pochodovat vedle teploušů, ale co naplat. Práva sexuálních menšin potřebujeme hájit i my. Situace došla tak daleko, že jsme se sami stali menšinou. Svatbu v kostele volí stále méně lidí."

Církevní sňatek volí jen asi desetina snoubenců. Z 52 tisíc oddaných párů ročně podstupuje katolický obřad zhruba 6 tisíc. (1) Sňatky jakéhokoli druhu navíc uzavírá stále méně a méně lidí.

Český statistický úřad uvádí: "Podle předběžných údajů by při zachování sňatečnosti na úrovni roku 2011 uzavřelo první manželství před dosažením věku 50 let pouze 53 % mužů a 60 % žen. To tedy znamená, že by ve věku 50 let bylo v generaci dnes 16letých 47 % mužů a 40 % žen svobodných, což představuje prozatím historicky nejnižší hladinu sňatečnosti v českých zemích vůbec."(2)

V roce 2011 se čtyřicet procent dětí narodilo mimo manželství. (3) Za to ovšem gayové a lesby opravdu nemohou. To si ochránci tradiční rodiny musejí vyřídit s heterosexuální většinou.

Co říci závěrem? Heterosexuálové by měli podporovat spíše Gay Pride nežli názory puritánů. Puritáni by totiž hned po homosexualitě zakázali také spoustu dalších radostí, které mají heterosexuálové rádi. Jistě znáte definici puritána: "Je to člověk, který trpí hrozivým tušením, že právě teď se možná někdo někdo vesele baví."

Heslo Straight Pride: "Být hetero je boží."

(N.T. - Pozor, tato zpráva je neověřená)

Reference:

(1) http://www.denik.cz/z_domova/cirkevni-snatek-voli-jen-asi-desetina20100727.html

(2) http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/snatecnost

(3) Statistika: Mimo manželství se narodilo 40 procent dětí (ČTK 19.12.2012)

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=766682

******************************************************
www.klimaskeptik.cz
Převzato z Kremlik.blog.idnes.cz se souhlasem autora.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.