4.8.2020 | Svátek má Dominik


CHTIP: Teda kterej debil...

23.4.2016

Máš pocit, že jsi každému lhostejný? Zkus tento rok nevyplnit daňové přiznání.

„Marie, vzpomínáš, jak jsem před půlhodinkou řičel nadšením, že jsem našel klíče od auta?“
„Jo, vzpomínám.“
„A hele, nevzpomeneš si, kam jsem je dal potom?“

Nedělej si hlavu s tím, co si o tobě myslí ostatní. Ti mají plnou hlavu toho, co si o nich myslíš ty.

Arabská teroristická komanda oznámila, že žádný útok na ČR nechystají.
Jejich analytická skupina totiž zjistila, že po likvidaci vlády, parlamentu a senátu by se naše životní úroveň zvedla na trojnásobek.

Když na PF MU slyšeli Sobotku ve sněmovně vysvětlovat, proč ČSSD nezaplatí, v panice začernili jeho jméno v seznamu absolventů. (@dojnice)

Radovan Krejčíř dnes poslal z jihoafrického vězení Bohuslavu Sobotkovi blahopřejný telegram, ve kterém ho oslovuje: „Veliký Učiteli.“ (@BlanikZ)

Papež přivezl z ostrova Lesbos do Říma 12 uprchlíků. Teď už si musí jen pohlídat, aby mu nefoukli do Německa. (@dojnice)

Muž u holiče přemýšlí, kam na dovolenou.
„Šéfe, jedině Itálie! Jeďte do Itálie. To slunce, ty nádherný ženský na těch plážích, no paráda. A ten Řím, ty památky, ten Vatikán!“
Muž tedy vyrazí do Itálie. Zima jak v Charkově na nádraží, na plážích jen pár otužilých důchodkyň. Jede do Říma. Tam na ulicích samé demonstrace, div ho neušlapou. Jde se tedy podívat na ten slavný Vatikán, jenže tam ho ani nepustí a málem dostane nakládačku od ochranky.
Vrátí se a jde k holiči.
„Tak co, šéfe? Jak bylo v Itálii?“
„No přesně jak jste říkal! Slunce, pláže, krásný ženský. A ten Řím, těch památek, no paráda. Dokonce, představte si, jsem měl to štěstí, že jsem se ve Vatikánu dostal na mši, kterou celebroval sám papež! To se nedá popsat. Obrovská sláva, v chrámu narváno, varhany hrajou. Najednou koukám, von se dívá přímo na mě! Všechno to ztichne, i ty varhany, von sleze od oltáře a jde přímo ke mně. Přijde, prohlíží si mě ze všech stran a najednou povídá: Teda kterej debil vás takhle blbě vostříhal?“

*******************************************

Jak v Rusku myjou letadla

Tu-134


Vteřinové lepidlo je mrška

lep

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.