4.12.2020 | Svátek má Barbora


SPOLEČNOST: Ona byla dívka chudá (5)

19.8.2017

A každá prý má (fuj, fuj) „pussy“

(... a jak říká jedna známá redaktorka: „Každá si na ní sedí!“)

Ani nejzávažnější témata není nutno brát vždy tragicky, o což se postaral na setkání v Parlamentu Benjamin Kuras. Jako vždy zábavně a s nadhledem. Což často vytáčí do nepříčetnosti zapšklé a fanatické „politicky korektní osoby“.

Benjamin Kuras

Benjamin Kuras

V diskuzi o dnešní politice v USA a zapojení feminismu do boje proti presidentu Trumpovi, poukázal na to, jak je dnešní svět pokřivený. A Česko naším svérázných způsobem. Skandál s „Pussy Riot“ (dalo by se to také přeložit jako: „vzbouřená frnda“?) byl u nás okořeněný vystoupením Miloše Zemana. Ten si dovolil veřejně přeložit slovo „pussy“ jako „kunda“.

I nastal v mediích řev převeliký. Zeman je buran a zvolili ho burani, kvičeli gederisti, milovníci pravdy a lásky a politicky korektního slovníku. S tvrzením, že „to by se jinde stát nemohlo“. Tedy říkat by se to nemohlo.

Což je blbost. Dámské přirození má vzhledem ke své důležitosti v životě lidském stovky názvů, od „vědeckých“ (přirození), až po mnohá jiná, kterých sto vybraných naleznete kupříkladu zde.

Kde ovšem například chybí mně od mládí známá „pinda“. Anebo „pipina“, jak říkávala jedna moje teta. Ostatně moje zesnulá kamarádka, Carola Biedermanová, doktorka práv a známá feministka demokratického zařazení, ráda používala slovo „píča“. Které podle ní vzniklo při pobytu napoleonských vojsk u nás. Přetvořilo se z „le petit chat“, což znamená kotě, respektive kočička.

Také výraz pro pohlavní styk „šukat“ vznikl, jak tvrdila Carola, pravděpodobně v německého „schaukeln“, jak ví každý alpský lyžař, neb na všech sedačkových lanovkách je velký nápis „Nicht schaukeln“.

Je tedy lež jako věž, že se toto slovo nepoužívá a že ho běžně nepoužívají vzdělanci i nevzdělanci.

U nás na Ostravsku je slovo „piča“ běžnou součástí slovníku a to slovo je vlastně místní převedení onoho anglického “pussy“.

A přestože nejsem super světoběžník, vím, že třeba slovo „coňo“, běžně používané ve Španělsku a v Jižní Americe, znamená to samé co „pussy“. V rámci dělání si srandy z boje proti kouření se ve Španělsku prodávají turistům ironické popelníčky s nápisem: „!No fume coňo!“ (nekuř, pičo).

poro cono

I ten vzor vzorů našich politicky angažovaných intošů , ten ideový vzor, co se přestěhoval z Moskvy do Washingtonu, ty angažované americké vysokoškolačky a aktivistky rády toto slovo používají. Jak za chvíli ukážeme.

Benjamin Kuras připomněl hysterické ječení všech těch našich moralistů, jaké že je Zeman prase, a přítomným osvěžil vzpomínku na demonstraci „Women’s March on Washington 2017“, kde slovo „pussy“ bylo běžným výrazem. O demonstraci ječely mluvící hlavy z obrazovek ČT. Ovšem, když ČT použila obrázek této demonstrace, tak nejlépe ze tří kilometrů.

Protože zatímco údajný politický provokatér a prezident morálně upadlého lidu Miloš Zeman byl „duševními giganty“ peskován za slovo „kunda“, slovo „pussy“ hromadně znělo z něžných dámských úst amerických pokrokových aktivistek. Které jsou nám vždycky (od roku 1989) vzorem - a nikdy jinak!

my pussy rules

Záměrem bylo, abychom neviděli, co nesly napsáno ty americké progresivní vysokoškolačky na plakátech.A ony šly dokonce dále. Ony ty pussy pěkně realisticky zpracovaly do kostýmků. Co demonstrantka, to „pussy“. Aby nedošlo k omylu, co to je, ony pod transparenty pochodující pokrokové dámy si houfně vzaly na hlavu čepice ve tvaru poštěváčku (klitorisu). Některé gender-dámy byly dokonce celé jako ehmm.... jako „pussy“ vystrojené. Otázkou zůstává, podle jakého vzoru onen vagíno-obleček dotyčná vyrobila, zda jí nepomáhal nějaký gynekolog amatér. A byly jich tam houfy, všude samá „pussy“, tedy frnda, pinda, píča a kunda, jak dosvědčují fotografie.

skoro jak podle učebnice
women ́s protest

V českých mediích ani obrázek. V české televizi a jinde u nás běsnily morálně rozhořčené genderistky, ale záběry z kamer byly jen tak daleko, aby žádná ta „frnda“ anebo slovo „pussy“ nebylo k rozeznání. Politicky korektní cenzura v praxi.

Perličkou na tom gendero blbnutí je, že čestnou předsedkyní výboru pořádajícím „Women’s March on Washington 2017“ byla i u nás známá postava americké komunistky a teroristky, soudružka Angela Davisová. Tu pasírovali v dobách normalizace soudruzi všude. Byla v televizi, na sjezdech, přednášela na vysokých školách, jen v těch konzervách - viz vtip o Leninovi - nebyla. Ta se zapsala i do dějin ČSSR a českého humoru. Komunisté z ní u nás dělali přímo modlu „boje za práva ...“, a to tak masivně a idiotsky, že vznikl následující vtip:

Delegace navštíví školu pro mentálně postižené a ptá se žáčka:
„ Chlapečku, jak se jmenuješ?“
(huhlavě) „Nevim.“
„ A kde bydlíš?“
„Nevim.“
„A co víš?“
„Prosim, vim, kdo to je Angela Davisová.“

No, dneska by poněkud „sjednocený“ žáček v inkluzivní třídě mohl jmenovat Kateřinu Valachovou nebo Michaelu Marksovoujako vzornou bojovnici za světlé zítřky, ať třeba všechny děti zblbnou: Anebo jejich vzor, Hillary Clintonovou.

Vždycky člověka napadne, kde se tyhle šílené ženské berou. Nejsou v dějinách bohužel žádnou výjimkou. Sovětské matky udávaly své děti a své muže, když si myslely, že se provinili proti soudruhu Stalinovi. Sám si pamatuji, jak u nástěnky Uliční organizace KSČ na třídě Rudé armády v Kobylisích hlasitě plakal houf soudružek v říjnu 1952, které hlasitě kvílely: „Co teď s námi jen bude!“

V roce 1938 líbaly Němky Hitlerovy stopy v Chebu a Karlových Varech, fanatičky v Íránu věšely svým dětem na krk „klíček od nebe“ a posílaly je na minová pole, aby „vyčistily“ průchod íránské revoluční armádě. Atd. Atd.

A dnes, zatímco jsme se chtěli přiblížit svobodnému Západu, ovládli Západ ideologičtí pomatenci toužící po moci. A vychovávají nové generace v uvěření obludnostem.

Ono se to nedá stále schovávat. Ani všichni „pokrokáři“ celého světa nemohou už zatajovat, že se Západ řítí do propasti. Do doby ideologických válek, které mají další předvrchol právě dnes, třeba na jihu USA. Kde fanatici už mají takovou moc, že v USA - stejně jako kdysi bolševici v Rusku v roce 1917 - svrhávají sochy. A místo pálení knih, jako to dělali nacisté, likvidují jak o život svobodu na internetu.

Jaká mládež může vyrůst pod ideologickým tlakem, který nejlépe dokumentuje poslední obrázek. A co musíučit politicky uvědomělí učitelé základních škol v Kanadě?.

lggbdt...

Organizace učitelů základních škol tam pořádají přednášky o tom, co a jak si mají pedagogové a následně jejich žáci myslet. A tak místo biblického Adama a Evy nebo vědeckého dělení lidí na muže/samce a ženy/samice zde máme novou budoucí společnost:

„LGGBDTTTIQQAAPP“

tedy Lesbian, Gay, Genderqueer, Bisexual, Demisexual, Transgender, Transsexual, Twospirit, Intersex, Queer, Questioning, Asexual, Allies, Pansexual, Polyamorous.

To jsou věci, co?

Přednáší dr. Barb Perry z „Parents, Family, Friends of Lesbians and Gays (PFLAG) Durham Region.

Šílenci začali ovládat náš svět.

KonecAkční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.