24.7.2021 | Svátek má Kristýna


SPOLEČNOST: Milión pokrokových chvilek pro demokracii

20.11.2018

Informační bomba s Babišem juniorem explodovala a hned začali vyrážet do bojového šiku aktivisté a činovníci nejrůznějších nátlakových neziskovek pod praporem pravdy a liberální demokracie.

Tedy pravdy té, kterou sami považují za přijatelnou, a demokracie té správné liberální.

Jak všichni víme, investigativní novináři nejmenovaného „pokrokového“ média učinili šokující odhalení Babiše juniora ve Švýcarsku. Novináři dotyčného serveru Seznamzprávy propagujícího novinářskou etiku natočili skrytou kamerou Babiše juniora bez jeho vědomí. Navíc věděli, že trpí schizofrenií. Babiš junior vypověděl, že byl prý unesen na Krym pod pohrůžkou násilí.

Výbušnost celé kauzy tkví v majetkových přesunech kauzy Čapí hnízdo, kdy premiér Babiš nejprve převedl na syna akcie, resp. vlastnictví Čapího hnízda (před udělením dotace), aby pak následně po shrábnutí 50miliónové eurodotace Čapí hnízdečko vrátil zpátky do holdingu Agrofert.

Načasování celé kauzy těsně před 17. listopadem jen náhoda?

Pro nás občany nejsou až tak podstatné podrobnosti, spíše by měly zajímat orgány činné v trestním řízení, je s podivem, že Babiše juniora do této doby ještě nevyslechli, kauza Čapí hnízdo se vleče již déle než rok, ale mnohem zajímavější je načasování dotyčné reportáže Seznamzprávy několik dnů před 17. listopadem. Určitě jen shoda okolností, a zrovna v době, kdy premiér Babiš odmítl Globální pakt o migraci, dokument stírající rozdíl mezi legální a nelegální migrací.

Jaká náhoda, a navíc nyní, kdy je v poslanecké sněmovně projednáván návrh LGBT komunity na uzákonění manželství homosexuálů. Zákon umožňující adopci malých děti homosexuály. Elegantní způsob, jak odvést pozornost od schválení sňatků homosexuálů?

Není tajemstvím, že Seznamzprávy podobně jako veřejnoprávní média patří k horlivým zastáncům sňatků homosexuálů. Čtenáři jsou téměř každý týden masírováni dojemným příběhem homosexuálů, které již dnes uráží registrované partnerství a svou lásku chtějí projevit sňatkem. Fakt, že ještě před 12 lety se LGBT komunita dušovala, že chce dosáhnout jen registrovaného partnerství, se v dotyčných médiích nedočtete, homopropaganda jede na plné obrátky a kdo nesouhlasí, je zpátečnický xenofob.

Marketingový projekt ze Sorosovy dílny?

Ale zpátky k nátlakovým skupinám nebo přesněji „nezávislým“ aktivistům protibabišovské demonstrace. Organizátorem byl spolek Milión chvilek pro demokracii, kterou založili a financují nemalými částkami (i v pětimístných řádech) tři studenti humanistických fakult, kteří podle facebookových profilů vyznávají ty správné pokrokové hodnoty. Podporují aktivně sňatky homosexuálů, primátora za Piráty Hřiba a dosud nejaktivněji se vymezili proti volbě pana Kubery předsedou Senátu. Profilují se jako bezelstní aktivisté, ale jejich počínání připomíná spíše praktiky některých činovníků Sorosových neziskovek v západní Evropě a zámoří. Jak vypadá tolerance těchto ultralevičáckých aktivistů na „spontánních demonstracích“ proti běžnému obyvatelstvu, známe velice dobře.

Možná by dotyční aktivisté měli změnit název na Milión pokrokových chvilek, lépe by jim slušel. Ať je pravda o financování těchto aktivistů jakákoliv, tito novodobí svazáci přinášejí všechno - od nátlakových akcí až po zvrácenou agendu lidských práv a gender ideologii, takže širokou paletu totalitářství, jen ne čistou demokracii, kterou se tak rádi ohánějí.

Nedělejme si iluze o Babišovi, o jeho čistotě podnikání může být dnes přesvědčen pouze naiva nebo neinformovaný občan. Čapí hnízdo a „dluhopisy“ jsou paradoxem jeho vstupu do politiky v roce 2013 po odvolání Nečasovy vlády, kdy se občanům prezentoval poctivostí, čistým podnikáním, čili jako ten, kdo narovná politickou kulturu a zatočí s korupcí.

Zatím zatočil svým EET a kontrolním hlášením s malými živnostníky a podnikateli, se skupinou občanů, kteří si na živobytí vydělávají vlastní prací a iniciativou.

Vývoj v příštích měsících ukáže, kam se Česká republika bude ubírat, ale neskákejme na špek neomarxistickým pokrokářům, vyměnili bychom jen bezpáteřního oligarchu za nebezpečný diktát nikým nevolených aktivistických menšin.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.