7.8.2020 | Svátek má Lada


POLITIKA: Fiasko DS a hanebnost ČSSD

21.10.2008

V Litvínově se extrémisté z národně socialistické Dělnické strany střetli s policií a jednoho z policistů vážně zranili. Zatímco setkání hnědých levičáků bylo nakonec rozprášeno a jejich pokus získat vliv v krajských volbách skončil naprostým fiaskem, rudí extrémisté ve volbách triumfovali. K faktické moci jim však pomáhá až hanebná politika České strany sociálně demokratické.

Extrémisté z Dělnické strany se v počtu přibližně 300 osob bez ohlášení sešli v sobotu v Litvínově, kde se pokusili uskutečnit provokativní pochod romským sídlištěm Janov. Když se odmítli rozejít, policie proti národním socialistům zasáhla vodním dělem, několik extrémistů zatkla. Národně socialističtí extrémisté zaútočili na policisty kamením. Jeden policista byl útokem vážně zraněn.

Že jsou extrémisté z Dělnické strany typickými stoupenci národního socialismu, tedy ideologie šovinistické, rasistické avšak levicové, jasně vyplývá z části III. jejich programu.

Fiasko Dělnické strany ve volbách

Přestože nacionálně socialističtí lumpové provokovali a způsobili vážné zranění ochránci pořádku, potěšující je, že zcela propadli v krajských volbách, které se v České republice konaly 17. a 18. října.

V rámci celé České republiky získali 26 226 hlasů, což představuje 0,90 % ze všech odevzdaných hlasů (Dělnická strana pod pořadovým č. 53). Strana tak nezískala jediného krajského zastupitele.

Stejně tak potěšující je i drtivé fiasko i dalších extrémistů - Národní strany, stojící na pozicích vyhroceného české nacionalismu.

Triumf extrémistů krajně levicových

Krajské volby naopak přinesly drtivý úspěch České strany sociálně demokratické (1 044 719, resp. 35,85 % hlasů, pořadové č. 48), který je však provázen také značným úspěchem komunistické strany (celkově 438 024, resp. 15,03 % hlasů, pořadové č. 1).

Hanba ČSSD

Tato situace sama o sobě nemusela znamenat žádné nebezpečí, pokud by ČSSD spojení s levicovými extrémisty, lidmi, kteří se hlásí k odkazu syfilitického masového vraha Uljanova, odmítla.

Předseda ČSSD Jiří Paroubek, zjevně zaslepen svým odporem k poražené ODS (v přehledech s pořadovým č. 47), však již stihl prohlásit, že koalici s občanskými demokraty odmítá. V řadě krajů České republiky tak s ohledem na volební výsledky hrozí reálné nebezpečí nástupu Komunistické strany Čech a Moravy k výkonné moci.

V naší zemi tak nastala situace, kdy bezvýznamní nacionálně socialističtí extrémisté jsou – zcela správně – tvrdě stíháni, zatímco strana svým programem i názvem se odkazující ke zločineckému režimu bolševickému získává s pomocí sociálních demokratů moc.

V každém kraji, kde se díky ČSSD dostane KSČM do rady, zbývá provolat: „Sociálním demokratům HANBA!“ – a pamatovat si tuto hanebnost do příštích parlamentních voleb.

Všem, kteří si mysleli, že Paroubkova předčasná věta ze sčítání volebních hlasů v roce 2006: „Máme (tedy my – ČSSD a KSČM) 101 hlasů!“ byla přeřeknutím, je nyní jasně dokázáno, že tomu tak nebylo. Spolupráce s bolševiky je strategickou volbou ČSSD. A naší strategickou volbou budiž velkým obloukem se extrémistům – i kolaborantům s nimi- vyhnout.

Eretz.cz

Ludvík Sedláček


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.