6.5.2021 | Svátek má Radoslav


BEST OF HYENA: V pátek jsem se oženil

25.8.2008

V pátek 22. srpna jsem se oženil s Ljubou Krbovou. Až v neděli mě napadlo, že bych mohl navrhnout - když přišla řeč na to, jaké jméno budou snoubenci používat - že bychom mohli používat společné jméno Aston. Já bych byl Mr Aston a Ljuba Lady Aston. Takto to dopadlo racionálně - Ljuba se jmenuje Krbová a já se dál jmenuji Neff. Ljuba konzultovala otázku jména s kamarádkami herečkami - většina si jich i po sňatku drží původní jméno, a pak mluvila i s některými, které si jméno změnily a bědují, že tak udělaly - kvůli smlouvám a fakturám a podobným nechutnostem si zkomplikovaly život. Takže jsme manželé Neff a Krbová, po pěti letech šťastného soužití Neff a Krbová na psí knížku.

Slušelo by se veselé vyprávění z natáčení - tak například v pátek ráno netekla ve Zvoli voda. Kousek odsud se staví dálniční okruh a dělali přeložku vodovodního potrubí atd., zkrátka, voda, která měla téct už od půlnoci, ještě v devět ráno netekla. Takže tradiční únos nevěsty se nekonal - ale byli jsme opravdu ráno dne svatby hodně separováni. Ljuba se ráno sprchovala a šlechtila u kamarádů v Olešku a já u Anny Marie v Praze na Novodvorské.

O tom, jak to probíhalo, zatím nic neprozradím, počkám až dostanu fotky - vymysleli jsme rituál v zen - budhistickém stylu. Ale je právně korektní, jinak by to ani být nemohlo, paní matrikářka, paní oddávající a Anna Marie (studentka práv) by to jinak nedovolily.

Další úvahy a poznámky najdete na stránkách The Hyena

Ondřej NeffAkční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.