11.5.2021 | Svátek má Svatava


Vítězství nerozumu

13.10.2007

Cena za mír, očekávali bychom, že ji obdrží státník, který významným podílem přispěje k upevnění pozitivních civilizačních hodnot. Al Gore a jeho ideologie získala na prestiži a přívrženci proticivilizační ideologie se samozřejmě radují, protože odlesk uznání padá i na ně a jejich snažení.

Uvedena do důsledků, znamená tato zelená ideologie zvýšení omezující úlohy státu a omezení ekonomiky. K ničemu jinému ani nemůže vést. Přitom je doslova očividné, že životní prostředí jsou schopné hájit a obnovovat jen svobodné a bohaté společnosti. Konec konců, zřetelné zlepšování životního prostředí (jež zelení alarmisté popírají), které je u nás viditelné a sledovatelné prakticky na každém kroku, se datuje pádem komunistického režimu praktikujícího "vědecký systém řízení společnosti", o jaký usiluje v jiné podobě Al Gore a jeho přívrženci.
Je to smutný den i pro životní prostředí.Soutěž: Vyhrajte s námi dietní plán na míru a zhubněte do plavek
Soutěž: Vyhrajte s námi dietní plán na míru a zhubněte do plavek

Léto se blíží a je nejvyšší čas myslet na svou linii. Pohyb sám o sobě nestačí, důležitý je také správně sestavený jídelníček. Proto jsme pro vás...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.