30.1.2023 | Svátek má Robin


Ruské notičky pro Babišovu válečnickou kampaň

25.1.2023

Už to tady bylo konstatováno několikrát, naposledyv tomto vydání Neviditelného psa upozorňuje Šaman Jan Kovanic na soustředěné kaťuše lží namířené proti Petru Pavlovi ve prospěch Andreje Babiše. I kdybych spadl z Marsu a nevěděl nic o jednom ani o druhém, větřil bych něco divného. Kdo by ale pochyboval, odkud vítr vane, doporučuji četbu zdroje od pramene. Proč číst odvar jako je Vaše věc Jiřího Paroubka, když máme k disposici ryzí produkt ruské továrny na lži, který se jmenuje Aeronet News. Těsně po prvním kole zde vyšel úvodník podepsaný „šéfredaktorem V.K.‟ pod titulkem Přání války. Ano, vyšel dřív než Babiš vylepil své slavné plakáty na plochách firmy Big Board, zasloužilé v realizaci sabotážní akce ruské tajné služby proti radarové základně v Brdech. Článek začíná:

Výsledek prvního kola prezidentských voleb v Česku naznačuje děsivou fašizaci části české populace a touhu po vojenské konfrontaci s Ruskou federací! Je to dokonalá kopie nacifikace německé veřejnosti zezdola na počátku 30. let minulého století! Volby potvrdily, že obyvatelstvo v Česku není neoliberální, ale trans-atlanticky ukotvené v odhodlané pozici kandidatury členského státu Trojmoří a připravené zatáhnout do války na Ukrajině české vojáky, a to i za cenu mobilizace vlastních dětí!

Jestli vás při tom mrazí v zádech, pak jste na tom stejně jako já. Rusové útočí na Babišova konkurenta a nálepkují při tom naši společnost naprosto stejně, jako ocejchovali Ukrajince před tím, než jim vpadli do země, aby jim ji ukradli. Aby bylo jasno, autor píše:

Pokud nedojde k mobilizaci nevoličů a ke zvolení Andreje Babiše, bude mít po druhém kole voleb ČR na Hradě válečného generála přichystaného společně s Fialou poslat do války proti Rusku celý národ.

To jsou notičky, podle kterých Andrej Babiš poslušně zahrál svoji písničku. A že je Babiš přičinlivý zpěváček: Demokrati až na půdu, nenávidí Rusko a Putina, ale na Hradě chtějí rozvědčíka z komunistické éry tehdy dozorované KGB stejně, jako jím byl Vladimir Putin. Ale ne, to neříká Babiš, to jenom ruský propagandista napovídá, co bude říkat ve svých ukňučených litaniích Andrej Babiš v televizi.

Za pozornost stojí zmínka o Trojmoří. Je to neformální struktura sdružující 12 států ležících mezi Baltským, Jaderským a Černým mořem:[1] Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Litva, Lotyšsko, Estonsko, Bulharsko a Rumunsko. S výjimkou Maďarska (to je ze značné části bruselskou zaslepeností hnané do náruče Putinovi) jsou všechny tyto státy v větší a ještě větší mírou obezřetné vůči Rusku. Ve srovnání s nimi je ostražitost států tradičního evropského Západu vůči Rusku mnohem menší – jasně se to projevuje v německém přešlapování vůči dodávkám zbraní na Ukrajinu a ve směšných francouzských pokusech o sjednání jakéhosi mnichovského ujednání. Rusům se projekt nelíbí už proto, že je sympatický Američanům. Ani Babiš, ani Pavel se v kampani k projektu nevyjadřují, ale jak vidět, vyjadřují se Rusové a v Pavlovi vidí pro sebe horšího protivníka.

Aeronet News doporučuji ke studiu i bojovníkům proti cenzuře: čerstvě po přepadení Ukrajiny byl mezi zastavenými weby. Už tehdy jsem říkal, je to protiprávní, ale plakat kvůli tomu odmítám. Svůj názor jsem nezměnil, protože toho je hrubá diverze, připravující půdu k dalším agresivním krokům.