27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Mašírovat nebudou

5.10.2007

Moc pěkně reagoval na jejich úmysl novinář Jiří X. Doležal, když říkal, že je rozhodně proti nějakým zákazům. Navrhl ale, aby občané uspořádali malé protipožární cvičení.
Nápad je to skvělý, vtipný, k jádru směřující. Má háček.
Slušný člověk se nerve. Tohle by byla hodně hrubá záplata na hrubý pytel neonacismu, jenže, kdo na to má mít žaludek a taky, co si namlouvat, fyzickou výbavu? Takže zaplaťpánbůh za rozhodnutí magistrátu nechutnou provokaci zatrhnout.

Skvělý oponent
Sociální ekolog, to je oficiální označení profese doktora Ivana Ryndy, který se na televizní obrazovce utkal s Václavem Klausem a oponoval jeho tezi, že globální oteplování je zneužíváno k politickým účelům. Ryndovo vystoupení bylo, dá se říci, drtivé. Václavovi Klausovi je třeba poblahopřát k takovému oponentovi jako je doktor Rynda. Možná, že by bylo dobré, kdyby měl ještě nějakého takového, lépe dva, v ideálním případě pět. Strana zelených může být pyšná, že doktor Rynda třímá její prapor. Nevěříte? Je vám divné, že tolik chvály najednou? Podívejte se na vystoupení doktora Ryndy sami - a pozor, zhlédněte ho až do konce. Není to snadný úkol, ale budete odměněni závěrem, jaký jste pravděpodobně nikdy neviděli. Zde je odkaz na YouTube.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.