22.6.2021 | Svátek má Pavla


Dostatečná inspirace

25.1.2006

Premiér Paroubek se nepochopitelně blamuje, když opakovaně tvrdí, že to je "brutální kampaň" opřená o "svědectví zločince". Kraus skutečně propral skoro dva milióny přes konto své matky a zdrojem té informace je on sám. O tom není nejmenších pochyb. Čistě právně vzato by asi měla v maléru lítat nešťastná jeho paní matka, vždyť přes její konto šly peníze, které měly zůstat na zablokovaném kontě. Co na tom, že ji do maléru dostal pan syn, tehdy ještě poslanec, ba dokonce předseda poslaneckého klubu nejsilnější vládní strany! Dva milióny korun, to zase není tak málo. Množství "menší než malé" to možná připadá řízkům zvyklým sázet na stůl "pět v českých", ale pro "normálního člověka" to je suma za obzorem představivosti. Ale pro pana premiéra je to mediální kampaň.
Takže Kraus je pryč. Šlo to s ním rychle - a to je na případu jinak smutném to potěšující. Ještě před Grossovou nevěstincovou aférou by se držel zuby nehty jistě půl roku a možná že by to ustál, volby nevolby. Teď je situace jiná a před pány politiky stojí varování: chlapci, vyberte si, buď politika, nebo nevěstince a kakaové boby!
Třeba si dají pozor. Přinejmenším na to, co říkají, a prokoučované maminčino konto zapřou jako...
Příměr si dodejte sami. Inspirace je v našem politickém životě dost.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.