Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

BIG BEN: Migrační pakt je sebevražda Evropy

diskuse (186)

Migrační pakt je sebevražda Evropy, komentovala jej Marine Le Penová po jeho schválení europarlamentem. Francie má k té sebevraždě nakročeno hezký kousek cesty a Le Penová na to upozorňuje už delší dobu, někdy i dramatičtěji, jako: „Organizovaný plán potopení Evropy a jejích národů, opravdový pakt s ďáblem.“

Už o té sebevraždě jako o hotové věci píší francouzští spisovatelé dystopické romány. Vysloužilí policisté a bezpečnostní agenti, jako bývalý šéf francouzské rozvědky DGSE Pierre Brochand, varují před doutnající občanskou válkou. Myslí tím samozřejmě válku spíš náboženskou než občanskou, ale netroufají si to z obav o nařčení z islamofobie říct.

Migrace jako projekt

Že pro Evropskou komisi, která pakt vytvořila, „není masivní ilegální migrace problém, nýbrž projekt“, zjistil bývalý šéf pohraniční stráže Frontex Fabrice Leggeri, když mu komisařka pro vnitřní záležitosti Ylva Johanssonová už v roce 2019 vysvětlila: „Migranti přicházejí z lásky a vaší prací je vítat je. Evropa je stárnoucí kontinent, a ať se vám to líbí nebo ne, musíte je vítat.“

Není divu, že ve Francii se zrodil pojem „velká výměna“ – rozumějme etnická a civilizační výměna obyvatelstva, jejíž samotná zmínka je mnohde trestným činem nenávisti, dezinformace a konspirační teorie, třebaže probíhá plnou parou viditelně ve všech zemích „západního Západu“, zatímco „východní Západ“ se chlácholí, že jemu se to vyhne.

Nemáme se přece čeho bát, oni k nám ani nechtějí, nedáváme jim stejnou podporu jako Západ, nechtějí se učit naše komplikované jazyky, nechtějí jíst naše jídlo, a podobně. Někteří z těch východních to těm západním i škodolibě přejí, vždyť si to za ten svůj kolonialismus zaslouží, my jsme žádné kolonie neměli, nás se to netýká.

Česko je jen zdánlivě v bezpečí

Na tuto logiku si zkuste tohle: Kolik kolonií mělo Švédsko, kde výměna obyvatel probíhá ještě rychleji, imigrace tvoří 20% populace (odhaduje agentura Reuters), a které se stalo evropským rekordmanem v počtu pouličních znásilnění „domorodých“ Evropanek „novými“ Evropany. A kde novoevropanské zločinné gangy čítají 30 tisíc aktivních příslušníků, podle statistik švédské policie, nejspíš podhodnocených.

V našem bližším sousedství po Vídni, kde už několik let počet muslimských školáků přesahuje 50 procent, přibyl letos Linz. Německo zaznamenává sílící procenta žáků neumějících německy a učitelů navrhujících výuku arabštiny.

Migrační pakt nejen neposiluje, ale oslabuje kontrolu vnějších hranic, a zaručuje zvýšený příliv imigrace a její „fair“ distribuci nebo pokutu. V roce 2023 EU zaregistrovala 1,1 milionu azylantů, o 20 procent víc než v roce 2022 a téměř tolik, co v roce 2015 pozvala Merkelová. Z toho podle údajů Frontexu byly jen z 8 procent ženy (zbytek milionová armáda džihádistů?).

Polsko a Maďarsko už to poznávají

Že my Středoevropané máme nějakou výjimku, je iluze živená žvásty našich politiků, z níž nás studenou sprchou probudí našimi médii opomíjené zprávy z Polska a Maďarska. Tam se už děje toto:
Maďarsku právě Brusel za odmítání imigrantů napařil pokutu 200 milionů eur, plus milion za každý další den odmítání. Maďaři sice statečně Bruselu odpověděli, aťsi trhne nohou. Tak jim to Brusel odebírá z nevyplacených grantů. Maďaři se přeorientovávají na ekonomiku bezgrantovou a investice z Číny. Jak se jim to ekonomicky vyvine, bude zajímavé sledovat. Ale Maďarsko zůstává prozatím bezimigrantské.

Zato Poláci jsou vystaveni novému náporu ilegální imigrace ze dvou stran. Jednou je německá policie, která převáží migranty přes polské hranice a tam je vysazuje. Zatím jen v malém. Větší proud přichází z Běloruska, kam si jej z Afriky a Blízkého východu nechává Lukašenko přilétat a odváží je na polské hranice v armádních autobusech. Tam se perou s polskými pohraničníky. Někteří komentátoři to pokládají za součást Putinovy strategie škození Západu. Ta začíná už v Africe pílí wagnerovských žoldáků rozvracet tamní režimy, a tak posilovat migraci do Evropy.

Nechají si to Evropané líbit?

Brusel do toho Polákům nařizuje poskytovat ilegálním imigrantům totéž, co Německo. S podobně důstojným bydlením, přísně islámskou stravou, bezplatným zdravotnictvím a slušným kapesným, to vše dohromady štědřejší než polský starobní důchod. Podle nové direktivy z letošního května, platné pro všechny členské státy EU. Že Poláci a Maďaři pakt nepodepsali, je jim houby platné.

Že k nám pořád ještě migranti nebudou chtít chodit? Vsaďte se, o kolik chcete, že jen co sem nakouknou a najdou tu hezčí holky než v Německu, bude jich tu rázem čtvrt milionu. Na naše útraty.

Budí to však pár neodbytných otázek: Má EU nějaký jiný cíl a program než pohřbít Evropu, tentokrát nenávratně? Kdo jsou ty záhadné osoby za fasádou EU, které to vymýšlejí? Proč to dělají? A jak je možné, že si to půl miliardy gramotných lidí nechává líbit?

Převzato ze serveru DENIK TO.

________________________________________________________

Kurasovy knihy najdete třeba zde: http://www.pi-shop.cz/kuras/

ben

Deník zamilovaného viruse
Uprostřed jedné z virových epidemií se mladý hippie virus zamiluje do mileneckého páru svých nakaženců a odmítá je zabít. Stává se tak pro virusový establishment stíhaným disidentem a bezděkým vůdcem vzpoury, jejímž posláním je zachránit Zemi před hrozící katastrofou působenou lidstvem.

Antonín a František jsou naživu
Rozmarná detektivní novela situovaná do 60. let. Poslední kusy (náhodně objevený balík) z dávno vyprodaného vydání. Kniha oceněna Cenou Jiřího Marka za nejlepší detektivku...

Malá paměť
Malá paměť je memoár, napsaný v trysku za první koronavirové karantény, komponovaný na přeskáčku, komicky vzpomínající na události a osobnosti, které Bejamina Kurase přivedly k psaní jako celoživotnímu řemeslu.

Sex nás všechny přežije
Články na lechtivá témata, původně psané pro Playboy.

Tao sexu
S obvyklým humorem, spikleneckým pomrkáváním na znalce a laskavou shovívavostí k neznalcům, zábavně, srozumitelně a svižně nastiňuje obnovování tradic staročínských taoistických sexuálních technik a taoistické životní filozofie. Proplétá je anekdotami ze staré Číny a z nedávné Hané, kde se určité formy taoistického sexu bezděky pěstovaly za dob hlubokého komunismu.

Soumrak bílého muže
Nové vydání úspěšné analýzy naší doby, rozkrývající informovaně a místy humorně příčiny, ideje a události vedoucí k sebedestrukci moderní západní civilizace, líčící vývoj od jejího vrcholu přes totalitní ničivé politické ideologie 20. století, psychologii sebemrskačství a ztráty pudu sebezáchovy ve 21. století.

Aston Ondřej Neff
25. 7. 2024

Kolik by stálo přemalování červených pruhů sanitek na zelené? Jak se asi přemýšlelo? Představuji si...

přečetl Panikář
25. 7. 2024

Že mají dámské plavky předvádět muži, považovali diskutující, včetně řady ženských sportovkyň, za...

Válka byla jen poslední kapkou, kterou by česká energetika bez problémů ustála, kdyby již předtím...

Zdeněk Roller
25. 7. 2024

Co je tohle za stát, ten Egypt? Vždyť rozhodně nepatří mezi ty vysloveně chudé. Přitom v areálu...

Ivo Fencl
25. 7. 2024

Roku 1952 se Velinského trampská parta s Foglarem setkala v Hostivaři, kde byli Dvojkaři na...

Aston Ondřej Neff
22. 7. 2024

Biden byl to přes všechno snahu starý bílý heterosexuální muž, tedy živočišný druh na odpis. Paní...

Aston Ondřej Neff
24. 7. 2024

Ani komunisté v dalším režimu se neodvážili odstranit červenomodrobílý symbol z věží tanků, křídel...

Aston Ondřej Neff
23. 7. 2024

Určitě nejsem sám, kdo by rád pravicový koncept podporoval. Ze setrvačnosti volím ODS od jejího...

Marian Kechlibar
22. 7. 2024

Služba Crowdstrike, která se používá k ochraně různých korporátních počítačů před malwarem,...

Aston Ondřej Neff
25. 7. 2024

Kolik by stálo přemalování červených pruhů sanitek na zelené? Jak se asi přemýšlelo? Představuji si...

Jan Pešek
25. 7. 2024

Rekordní návštěvnost si od letošního jubilejního 30. ročníku slibují pořadatelé festivalu Benátská!...

dtt Ditta Stein
24. 7. 2024

Britská armáda musí být do tří let připravena vést válku proti „ose převratu“, kterou tvoří Rusko,...

Lidovky.cz, ČTK
25. 7. 2024

Rusko stáhlo všechny své válečné lodi z Azovského moře, uvedlo ve středu večer ukrajinské...

Josef Kopecký
25. 7. 2024

Zrušení zaručené minimální mzdy v soukromých firmách schvalují ve čtvrtek senátoři. Když to projde,...

Lidovky.cz, ČTK
25. 7. 2024

Dojednáno, schváleno. NBA oznámila podpis lukrativního jedenáctiletého kontraktu s třemi...

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz