Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

VC

Ono je skoro jedno, zda Ylva Johanssonová „Migranti přicházejí z lásky a vaší prací je vítat je. Evropa je stárnoucí kontinent, a ať se vám to líbí nebo ne, musíte je vítat.“.

V každém případě se podle toho EU i FRONTEX chová.

KZ

Tag určitě, je skoro jedno jestli vás někdo tahá na vařený nudli lží, hlavně, že vám to dělá dobře. Kolik máte doma zázračných hrnců a léčivých dek a kolik už jste vyhrál ve skořápkách?

Foto

I85v17o 93P20a73t17t42a

3. 7. 2024 21:37

Panu Kurasovi jsem osobně předal v červnu 2021 v kavárně Adria knihu Ekonomům to myslí černobíle. Knihu, která v té době vyšla v nakladatelství Verbum. Knihu, kde je těch "pár neodbytných otázek" již zodpovězeno! Má EU nějaký jiný cíl a program než pohřbít Evropu, tentokrát nenávratně? (strana 308) Kdo jsou ty záhadné osoby za fasádou EU, které to vymýšlejí? (strana 206) Proč to dělají? (strana 26) A jak je možné, že si to půl miliardy gramotných lidí nechává líbit? (strana 323). Navíc jsou v knize zodpovězeny otázky: Jak z toho ven? (254, 271) Jak se k reformám staví čeští politici od Paroubka až po Schillerovou? (strana 333).

PD

Asi to Kuras nečetl, nezdá se být bláznem.

VC

"A jak je možné, že si to půl miliardy gramotných lidí nechává líbit? "

To je správná otázka. Taky nechápu!

Foto

I55v59o 41P92a58t71t39a

3. 7. 2024 22:52

Pokládat otázku, která je zodpovězena v knížce založené v mé vlastní knihovně, jako to dělá B. Kuras, je poněkud absurdní. Kniha má název Ekonomům to myslí černobíle a odpověď na uvedenou otázku najdete na straně 323.

JK

Pane Kurasi, ale přesto všechno je na tom Evropská unie líp než Rusko, viďte? A to je přece to nejdůležitější. EU je sice v pdeli, ale nás může těšit, že Rusové jsou na tom ještě hůř... ;-D

Myslím, že tohle jste ve svém článku zapomněl uvést... ;-)

JF

Mýlíte se, pane Kostelanský! Rusko má problém s muslimy vyřešen, vyznavači všemožných vyznání spolu žijí v míru, v Moskvě je největší mešita v Evropě a harmonie islámu s pravoslavím v Čečně zosobněná Ramzanem Kadyrovem je tím zaručená!

Víte o tom, že největší mešita v Evropě se nachází v Moskvě? Putin podporuje islám a Korán!

https://sputniknews.komuniste.com/nejvetsi-mesita-v-evrope-je-v-moskve/

Sputniku doufám věříte! :-)

JF

Orbán v Kyjevě přemlouval Zelenského k míru, šéf maďarské diplomacie měl zatím na drátě Lavrova

Ministři zahraničí Ruska a Maďarska Lavrov a Sijjártó spolu během telefonického rozhovoru probírali nejen ukrajinskou krizi, ale také třeba to, aby Kyjev zajistil práva pro všechny národnostní menšiny, píše agentura TASS. Moskva uvedla, že se rozhovor mezi Sergejem Lavrovem a Péterem Szijjártem uskutečnil z iniciativy maďarské strany. „Uskutečnila se výměna názorů na aktuální otázky mezinárodní agendy. Během diskuse o ukrajinské krizi oba ministři poznamenali, že je třeba, aby Kyjev bezpodmínečně zajistil práva všech národnostních menšin žijících v zemi,“ uvedlo podle ukrajinské agentury Unian ruské ministerstvo zahraničí.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-zatimco-orban-v-kyjeve-premlouval-zelenskeho-k-miru-sef-madarske-diplomacie-telefonoval-s-lavrovem-40478850

Tak konečně už snad bude problém vyřešen - Orbán s Pútinem se ruku v ruce zasadí o repektování práv menšin na Ukrajině, Ukrajina zaplatí Rusku reparace za svoji agresi, kterou přepadení Rusové s vypětím všech sil třetím rokem zadržují, a nad Evropou opět zavlají vlajky míru! Třikrát hurá, hurá, hurá! :-)

KZ

Tak to vám pěkně děkuju! Přinutil jste mě poslechnout si skoro půl hodiny řečí vysoce hodnocených politiků, zvláště ten dotaz v maďarštině mě zaujal. Jen mě drobek zklamalo, že tam nevystoupil ten adresát onoho výroku Ylvy Johanssonové a ani ten výrok tam nezazněl. Jestli pro mě ještě něco vykutáte, tak prosím označit ve které minutě a vteřině onen výrok zazní, jinak se vám na to zvysoka ....

PH

P22e14t87r 75H25á36k

3. 7. 2024 17:23

Vážení, jak byste nazvali stav, kdy by prakticky vše náleželo hrstce nejbohatších a sociální služby by byly likvidovány až omezeny?

Opravdu by to byl podle vás socialismus?

Protože přesně tam v současnosti směřuje západní společnost. A ne, "socík" za komančů takhle opravdu nevypadal. Oni i ti papaláši žili ve srovnání se Západem poměrně skromně, i když se samozřejmě měli lépe, než velká většina zbytku populace.

To, že občanské svobody jsou omezeny, neznamená automaticky socialismus. Můžete mít diktaturu jak bič, ale soukromé vlastnictví zachováno. Pro někoho, samozřejmě. Příklady nechám na vás, a nemyslím nic z Evropy 20. století.

PD

Sociální služby (socík) jedou na plné koule, jen na dluh.

PH

P45e31t32r 61H67á10k

3. 7. 2024 16:59

K té Africe: nejvíce se projevilo rozvrácení Libye, která poměrně účinně blokovala italskou trasu. A to fakt neudělali wagnerovští žoldáci...

Nevím o tom, že by Brusel Polákům zakazoval bránit se proti migrantůn přicházejícím z Běloruska. Byl by nějaký odkaz? Že migranti z Německa jsou v pořádku, věřím. Jsem zvědav, zda se Poláci podrobí.

PB

P86e47t12e 12B21r72i66c28h

3. 7. 2024 16:04

Cvičme se ve vyvěšování vlajky na půl žerdi.

https://necenzurovanapravda.cz/2024/07/spanelsko-tri-marocti-vetrelci-ubili-k-smrti-muze-ktery-se-predtim-snazil-zabranit-znasilneni-15lete-divky-video/

Rakušan s podporou naší nejlepší vlády od dob Přemyslovců podepsal migrační pakt, který zajistí, že i na našich ulicích bude veselo!!;-€EU;-O

JJ

J77u27r73a 71J18u24r47a40x

3. 7. 2024 16:46

Klid. My se semkneme!

To je vyhlášený eurorecept na řešení takových problémů.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz