22.6.2021 | Svátek má Pavla


PSÍ PŘÍHODY: Zase rvačka se svatozáří

24.1.2006

Bart si už musí připadat jako Limonádový Joe. Opět se střetl a zvítězil, avšak mu náleží bez nejmenších pochyb bílý klobouk: agresorem byl TEN DRUHÝ!

Já se tedy divím, proč ti pejskové na Barta pořád útočí, když od něho vždycky dostanou nakládačku. Tak se stalo i tentokrát. Bart na vodítku a s košíkem na hubě, protivník z rodu ridgebacků, s pruhem obráceně rostlých chlupů na zádech, prý vyšlechtěný v Africe k lovu lvů (moc se mi tomu nechce věřit, já je v té Africe viděl, ty lvy, chudáky hubené potvory, ale takového ridgebacka by přerazil i hodně hubený lev ocasem na dva kusy), vyletěl na Barta ze křoví. Z téhož křoví, ze kterého na něho vyletěl před mnoha lety první Bartův jedlý pes - když byl Bart skoro ještě štěně, důvěřivý a radostný, jen by si s pejsky hrál a vůbec se nepral; tenkrát ho napadl velký černý chlupatý pes, Bart se během deseti vteřin naučil prát, psa zpráskal a od té doby se mu pojídání jedlých psů líbí nade vše na světě.
Zpátky k aktuální rvačce. Byla velmi krátká. Bart nemůže kousat, takže používá hlavy jako beranidla. Máchne a bum, napálí útočníkovi ránu, jako když kopne bejk, a lví pes se válel na zemi a Bart se smál, až se za břicho popadal. To se mu to pere, s bílým kloboukem na hlavě!
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.