18.9.2021 | Svátek má Kryštof


Originální reklamní kampaň

18.9.2008

Odchod poslanců Schwippela a Radince připomíná ty pohnuté chvíle sarajevského atentátu, kdy skupina slušných, leč zbabělých opozičníků využila chvíle, kdy obávaný kmotr Václav Klaus zrovna nebyl doma, a odvážila se vnitrostranického puče. Důvodem tehdy byly nejasné finanční zdroje strany. Ty nebyly nikdy uspokojivě vyjasněny, nicméně Klaus útok ustál, opozičníci rozmetáni, odsouzeni k druhořadosti a z toho, čemu se trapně říká vysoká politika, zmizeli.

Rebelie Schippela a Radince je samozřejmě v úplně jiné kategorii. Jsou to od prvopočátku politické nuly, nikoli esa, jakými tehdy byli Josef Zieleniec nebo Jan Ruml. Jejich odchody z poslaneckého klubu zajímají jen bedlivé pozorovatele, řadový volič o nich netuší. Ten zase půjde hlasovat podle trika, na které si zvykl. Což je vůbec ta nehorší prognóza nadcházejících voleb, jakou si dokážu vytvořit.LETNÍ SOUTĚŽ: Poslední šance, zapojte se a vyhrajte věci za tisíce korun
LETNÍ SOUTĚŽ: Poslední šance, zapojte se a vyhrajte věci za tisíce korun

Vítejte v posledním – 10. týdnu soutěže. Opět hrajeme o 7 cen, mezi kterými najdete set hraček od Fisher-Price, doplňky stravy od NaturaMed,...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.