14.4.2021 | Svátek má Vincenc


ARCHITEKTURA: Pozvánka na PV

26.6.2007

Dnes jen stručně, na obrázku je letní sídlo Karla Kramáře ve Vysokém nad Jizerou, o kterém jsem psal zde, ale obrázek nám vypadl.

Letní sídlo Karla Kramáře ve Vysokém

Jinak děkuji za tipy na Psí vycházky, objevily se tam Vyšehrad, Libeň u synagogy, Hřebenky, Rokoska, Kobylisy, ale já vás pozvu na Psí vycházku po části Dejvic a Bubenče v okolí Dejvické ulice. Sraz bude na dolním (severním) konci Dejvické u „Kulaťáku“, tedy Vítězného náměstí. Odtud povedou naše kroky Dejvickou, Jaselskou, Mařákovou a Eliášovou ulicí do třídy Čs. armády a kolem opraveného Skleňáku zpět na Kulaťák.

Sraz tuto sobotu v 10 hodin, ovšem jako vždy jen, nebude-li pršet, což se zatím stalo jen jednou, a to už máme za sebou dobrých 30 vycházek (nebo i více?).

zlukes@mistral.cz
Archiv rubriky Architektura až do r. 1998
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.