14.8.2022 | Svátek má Alan


ÚVAHA: O islámu

18.11.2015

Pokud nám, nebo našemu prezidentovi, nějaký úředník, navíc podle jména patrně také mohamedán, vytýká xenofobii, měl by se napřed podívat do filosofického slovníku. Tam je xenofobie jasně definována jako strach z neznámého. Jenomže my máme obavu před ZNÁMÝM, pane komisaři. Podívejte se znovu na hromadné popravy, stovky nelidsky upálených civilistů, usekané hlavy nabodnuté na plot, zvířecké popravy žurnalistů a rukojmích – to jsou autentická videa, nikoli hrané snímky. A všechno tohle má na svědomí islám.

Pozorně jsem si poslechl několik vystoupení jejich duchovních. Nedá mnoho práce jejich kázání beze zbytku pochopit. Je jenom jeden islám, žádný černý a bílý. Středověké barbarské právo šaría je jeho nedílnou součástí. Perspektivně proto nemůžeme počítat s nějakými mírumilovnými uprchlíky. Pokud vyznávají islám, musí podle jejich nejvyšších autorit praktikovat a šířit svou víru včetně onoho barbarského práva všemi, tedy i násilnými prostředky. Mohou beztrestně (před svým bohem) lhát, krást i zabíjet. Tohle přece není náboženství, to je zločinecké spiknutí.

Pokud někdo pracuje v OSN, měl by se zasadit o zastavení této pohromy civilizace. A to recipročně všemi prostředky, zvláště vojenskými, protože islám již dlouhá staletí na nic jiného neslyší. Jejich vůdce postavit před nový Norimberský tribunál a jejich zločiny proti lidskosti exemplárně potrestat. Dokáže to OSN? Pokud ne, tak selhala a nevyhneme se další světové válce. Podobně jako selhání Společnosti národů koncem třicátých let minulého století mělo za následek válku druhou světovou.

Není mírumilovný islám. Není černý a bílý islám. Od dob svého vzniku je je pouze takový, jak mu přistřihnete křídla, jinak vás zlikviduje. Je to nebezpečný dravec.