26.5.2022 | Svátek má Filip


SVĚT: Současné vyhlídky západní civilizace

28.6.2018

V září 2016, kdy již vrcholila volební kampaň ve prospěch stoprocentně předvídané příští prezidentky kandidátky Hillary Clintonové, v americkém státě Indiana se konalo shromáždění Islamic Society of North America (ISNA) - sjezd muslimského bratrstva parental organization of Hamas and Al Quaeda. 

Tuto ISNAkonferenci zdobili všelijací řečníci včetně urputných obhájců terorismu. Mezi nimi zazářil imám Warth Deen Umar, velebící únosce letadel ze září roku 2001 s úspěšným zničením mrakodrapů na Manhattanu. Sebevražední únosci, hodnocení jako mučedníci, přesvědčivý důkaz respektu vůči Alláhovi. To vše při příležitosti patnáctého výročí onoho znamenitě úspěšného útoku na ony mrakodrapy s několika tisíci zlikvidovaných mladých životů - též včetně víc než tuctu absolventů naší univerzity. Tehdejší Obamův ministr Jeb Johnson se oficielně zúčastnil ISNA annual powpow v Chicagu, reprezentující Department of Homeland Security (DHS). Tento ministr Johnson, jakož i Barack Obama velice nesouhlasil s tvrzením, že ono výročí by se dalo posuzovat jako terrorism Islamic extremism.

Publicistka Pamela Gller, ve své kampani proti muslimskému přesvědčení o nevyhnutelnosti občanské války v Evropě, rovněž docházela k trpkému závěru o takovém krutém nevyhnutelném rešení.

G.M.Davis, Stanford Ph.D., autor knihy „House of War“ Is Jihad Against the World“, vyjadřuje přesvědčení, že antiislámské evropské hnutí se stane mocnou silou v průběhu jedné příští generace.

Diana West, autorka výtvoru „The Death of the Grown-Up: How America’s Arrested Development in Bringing Down Western Civilization“, obviňuje státy jako Německo a Švédsko z odpovědnosti za nebezpečí způsobená svému lidu. Celkový závěr: Evropa je zásadně odsouzena k neúčinnosti svých demokratických praktik. Autorka varuje před kompletní islamizací. Svobodný svět - Free World - zmizí, rozptýlí se v kolektivistické, totalitní superstruktuře neschopné vlastní samovlády.

- - -

Necelé dva týdny před nikým nepředvídaným výsledkem amerických prezidentských voleb a kolapsu naděje dychtivé Hillary po této velikánské moci, se objevil dr. Peter Hammmond, v jihoafrickém Kapském Městě v roce 1960 narozený, v tehdejší Rhodesii vyrostlý a s křesťanstvím se stotožnivší. Dosáhl doktorátu v oboru teologie, z jeho knihy „Slavery, Terrorism and Islam: The Historical Roots and Contemporary“ vyjímám:

„Islám není náboženstvím a rovněž není kultem. Je to stoprocentní forma způsobu života, bez výjimky. Islám obsahuje náboženské, právní, politické, ekonomické, sociální a vojenské součásti.“

Autor poskytuje podrobnosti: Do doby, pokud místní muslimské obyvatelstvo zůstane menšinou pouhých necelých 5%, s těmito výsledky: 

USA - muslimové 2%
Austrálie - muslimové 2,5%
Kanada - muslimové 2,8%
Norsko - muslimové 2,8%
Čína - muslimové 2,9%
Itálie - muslimové 2,5%

Islámské procento se vzmáhá v jiných evropských končinách - v rozsahu od 3 do 8%: : Podstatný úspěch se dosahuje mezi takovými minoritami, zejména v kruzích uličních gangů a rovněž v prostředí věznic – například značným cílem je prosazení Dánsko - 5%, Německo – 6,7%, Velká Británie- 7,7%,, Španělsko - 8%.

Z neevropských končin dosavadní výhled uvádí výsledky - Thajsko – 7,6%, Filipíny - 9%, Trinidad - Tobago – 10,8%.

Dosud evropský svět: Švédsko - 8%, Švýcarsko – 8,3%, Nizozemsko – 8,5%.

S růstem 8% přibývá tlaku v celých oblastech, například tlak na supermarkety, se zaváděním islámského zboží podle islámských standardů halal.

Dochází k prosazování pravidel dominujících v enklávách, v ghettu, již přesně podle islámského zákona šária s konečným cílem prosazení jeho závaznosti v celém světě.

- - -

Tam, kde muslimové začnou získávat podporu 15% obyvatelstva, též přibývá úpadku veřejného pořádku. Dobrým příkladem pravidelně poslouží ničení majetku, zapalování vozidel. Paříž, Amsterodam, Marseilles a v mnoha dalších končinách, jimž se dřívější strážci veřejného pořádku již delší dobu vyhýbají. Muslimský vliv se značně rozrůstá: Guyana -15%, India, 19,4%, Izrael - 16%, Keňa - 18%, Rusko - 21%.

Etiopie již dosáhla 32,8%. Dochází k rostoucím útokům na křesťanské chrámy a židovské synagogy, s občasným zabíjením.

Nezřídka již dochází k masakrům, s rostoucími procenty: Bosna – 49%, Čad -53,1%, Libanon -59,7%.

Šária předpisy, s extra postižením daňových povinností, je zasažen kterýkoliv nemuslimský infidel. Takto vysokým procentem jsou již postižena Albánie - 70%, Malajsie – 60,4%, Katar – 77,5%, Súdán - 70%.

Roste procento mohamedánství. Cílem je ovšem stoprocentní dosažení. islámu, „Dar-es-Salaam - islámský dům míru“. Každý poddaný je muslim, madrassy jsou jediné legitimní školy. Jediným legitimním slovem je korán.

Stoprocentně prozatím zvládnuté země jsou jen Afghánistán, Saúdská Arábie, Somálsko a Jemen.

Ostatní svět je hodnocen s těmito procenty - Bangladéš - 83%, Egypt -90%, Gaza – 98,7%, Indonésie - 86,1%, Írán – 98,7%, Irák - 97%, Jordánsko - 92%, Maroko – 98,7%, Pákistán - 97%, Sýrie - 90%, Tádžikistán – 90,8, Turecko – 99,8, SAE - 96%.

O českých islámských procentech se prozatím nic příliš nepříjemného nedočítám.

KONEC