Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

PRÁVO: Znásilňovat a zotročovat nemuslimské ženy

diskuse (62)

V Británii, kde již dlouho existuje velká muslimská menšina, byly tisíce bílých britských dívek v různých regionech zneužívány a hromadně znásilňovány „grooming gangy“ složenými převážně z muslimů, kteří to zjevně považovali za své islámské právo. Na snímku: Anglické město Rotherham (cca 265 000 obyvatel), kde bylo nejméně 1 400 dětí sexuálně zneužito gangem převážně muslimských mužů pákistánského původu. (Foto: Wikimedia Commons)

Minulý měsíc řekl ve Francii muslim nezletilé dívce, se kterou si povídal na Facebooku, toto: „Všechny vás upálím. Podřežu vám hrdla. Znásilním tebe i tvoji matku, protože na to mám právo.“

Poté, co se za něj odmítla provdat, tak jí a její rodině začal ještě zuřivěji vyhrožovat a poslal jí tuto esemesku: „Brzy vám podřízneme krky a s vašimi hlavami si zahrajeme fotbal.“ Komunikaci doprovázelo video zobrazující scénu stětí.

Na základě jména uvedeného ve francouzské zprávě se zdá, že Fabio Califano, který byl následně zatčen, konvertoval k islámu.

Otec dívky, popisovaný jako „zdrcený a rozzlobený“, se k vyhrůžkám, kterým jeho rodina čelila, vyjádřil takto: „Islám není to, co jsem slyšel, že to je.... Náboženství míru, tolerance, respektu.... Naše rodina již rok žije ve strachu!“

Obvyklý narativ říká, že islám znamená mír; už se však neříká to, že tento mír přichází až poté, co všichni přijali „mír“ muslimské existence. A do té doby se často děje pravý opak: džihád a násilí ve službách islámu. Mnoho muslimů chce samozřejmě žít v klidu, mít dobrou práci a užívat si požehnání tohoto života. Jiní, jako například západní konvertité k „náboženství míru“, se však náhle a nevysvětlitelně stávají teroristy.

Tvrzení typu „podřežeme vám hrdla a zahrajeme si s vašimi hlavami fotbal“ se bohužel ozývají už věky věků. Například už v jedenáctém století podněcoval perský básník Mu’izzi emíra, aby zmasakroval všechny křesťany na Blízkém východě:

„V zájmu arabského náboženství je to povinnost, ó králi ghazi, vyčistit Sýrii od patriarchů a biskupů, vyčistit zemi Rum [Anatolie] od kněží a mnichů. Měl bys pobít ty prokleté psy a bídná stvoření.... Měl bys jim podřezat hrdla a jejich hlavy použít jako míče na pólo a jejich ruce a nohy jako pálky.“

[Hillenbrand, Carole, Turecký mýtus a muslimský symbol: Bitva o Manzikert, Edinburgh: Edinburgh University Press, 2007, strana 151–152.]

Z Califanova výroku však vyčnívá tato věta: „Znásilním tebe i tvou matku, protože na to mám právo.“

Důležité je to, že to není poprvé, co muslim trvá na tom, že má „právo“ – dané islámem – zotročovat a znásilňovat nemuslimské ženy.

Tito muži běžně citují stejné hadísy a verše z Koránu. Verše 4:3 a 4:24 například dovolují muslimským mužům mít sexuální styky s tolika ženami, kolik „jejich pravá ruka zvládne“ – to znamená s tolika ženami – samozřejmě nemuslimkami – kolik jsou schopni během džihádu zajmout:

Korán 4:3: „Bojíte-li se, že nebudete spravedliví k sirotkům, tak si berte za manželky ženy takové, které jsou vám příjemné, dvě, tři a čtyři; ale bojíte-li se, že nebudete spravedliví, pak si vezměte jen jednu nebo tolik žen, kolik jich zvládne vaše pravá ruka; to je správnější, abyste se neodchýlili od správného kurzu.“

Korán 4:24: „A jsou vám zakázány všechny vdané ženy kromě těch, které zvládne vaše pravá ruka – tak přikazuje Alláh. Vedle toho je vám dovoleno, abyste si hledali manželky pomocí jmění svého jako muži spořádaní, nikoliv prostopášní. Potom těm, se kterými jste si užívali, dejte jejich odměnu, jak je stanoveno. A nebude pro vás hříchem to, na čem se vzájemně dohodnete po stanovené době – Alláh je jistě vševědoucí a moudrý.“

Korán používá jazyk, o němž se diskutuje zde, který představuje ženy jako věci, nikoliv jako osoby. Doslovně přeložený Korán 4:3 umožňuje muslimům souložit s „tím“ – ne s kým – „co vaše pravá ruka zvládne“:

„...ale bojíte-li se, že nebudete spravedliví, pak si vezměte jen jednu nebo tolik žen, kolik jich zvládne vaše pravá ruka. (Korán 4:3)

(Zde a zde najdete další muslimské texty obhajující sexuální otroctví.)

Abyste pochopili to, jak takové texty a terminologie informují džihádistickou mysl, zvažte následující úryvky z článku v deníku New York Times: „ISIS zakotvuje teologii znásilnění“:

Chvíli předtím, než znásilnil 12letou dívku, si bojovník Islámského státu našel čas, aby vysvětlil, že to, co se chystá udělat, není hřích, protože nezletilá dívka vyznává jiné náboženství než islám. Trval na tom, že korán mu nejen dává právo ji znásilnit, ale také mu to povoluje a povzbuzuje jej k tomu.

Svázal jí ruce a dal jí roubík. Předtím, než na ni nalehl, tak vedle postele poklekl a pomodlil se.

Když bylo po všem, tak se znovu na kolenou pomodlil, a připsal toto znásilnění mezi skutky své náboženské oddanosti.

„Pořád jsem mu říkala, že to bolí – a prosila jsem, aby přestal,“ řekla dívka, jejíž pas byl tak útlý, že by ji dospělý mohl obejmout dvěma rukama. „Řekl mi, že podle islámu může znásilnit nevěřící. Řekl, že tím, že mě znásilní, se přiblíží k Alláhovi,“ řekla v rozhovoru v kruhu své rodiny ve zdejším uprchlickém táboře, do kterého uprchla po 11 měsících strávených v zajetí.

Zpráva pokračuje:

Jedna 34letá jezídská žena, kterou koupil a opakovaně znásilnil saúdský bojovník v syrském městě Al-Shaddadah, popsala, že se jí dařilo lépe než druhé otrokyni v domácnosti – 12leté dívce, která byla celé dny znásilňována i když hrozně krvácela.

„Zničil její tělo. Měla silně zanícené rány. Bojovník za mnou stále chodil a ptal se mě: Proč tak smrdí?“ A já jsem mu řekla, že dívka má uvnitř infekci a že se o ni musí postarat,“ řekla žena.

Nijak to s ním nepohnulo, ignoroval dívčinu agónii a nadále pokračoval v rituálu modlení před i po znásilnění tohoto dítěte.

„Řekla jsem mu: ‚Je to jen malá holčička,‘“ vzpomínala starší žena. „A on odpověděl: ‚Ne. Není to malá holka. Je to otrokyně. A přesně ví, jak mít sex.‘“

„A to, že s ní mám sex, se Alláhovi líbí,“ řekl.

I když mainstreamová média a mluvící hlavy tvrdí, že tyto názory nemají „nic společného s islámem“, tak obecně tyto názory prostupují muslimskou společností. Ačkoli může existovat předpoklad, že takové názory jsou omezeny na ISIS a další fanatické džihádisty, tak důkazy ukazují opak.

Například v Pákistánu čtyři „bohatí a opilí“ muslimové – žádní bojovníci ISIS – jedoucí v autě obtěžovali tři křesťanské dívky jdoucí domů z práce. „Chovali se špatně“, pokřikovali na nás „sugestivní a oplzlé komentáře“ a nutili dívky, aby nasedly do jejich auta, aby se s nimi „svezly a pobavily“. Když dívky jejich „pozvání“ odmítly a dodaly, že jsou „věřící křesťanky a nepraktikují sex mimo manželství“, tak se muži rozzuřili a dívky pronásledovali. „Jak se opovažujete před námi utíkat,“ křičeli muži. „Křesťanské dívky jsou určeny pouze pro jednu věc: potěšení muslimských mužů.“ Muži poté do těchto tří dívek najeli autem – jednu zabili a další dvě těžce zranili.

V samostatném incidentu aktivista za lidská práva, který hovořil o znásilnění 9leté křesťanské dívky jiným muslimem, řekl:

„K takovým incidentům dochází často. Křesťanské dívky jsou považovány za věci, se kterými si můžeme ve volném čase povyrazit. Zneužívat křesťanské dívky je naše právo. Podle mentality této komunity to vůbec není zločin. Muslimové je považují za válečnou kořist.“

Nejnovější zpráva z 3. června 2023 podrobně popisuje utrpení, které mnozí hinduisté zažívají jako „nevěřící“ v Pákistánu, a cituje některé, kteří uprchli:

„V Pákistánu není žádný rozdíl mezi masem a ženami.... Kdybychom tam zůstali, tak naše ženy by byly roztrhány na kusy.“

V minulosti se něco takového dělo jen v zemích třetího světa, jako je Pákistán a oblasti kontrolované ISIS. Díky imigraci muslimů se ale kruté zacházení a sexuální zneužívání „nevěřících“ žen stává stále více běžnou součástí Západu.

V Německu někteří muslimští migranti projevují své přesvědčení, že všechny „německé ženy jsou tam kvůli sexu“. Třeba při silvestrovských oslavách v roce 2016 v Kolíně nad Rýnem migranti obtěžovali téměř tisíc žen.

V Británii, kde je již dlouho početná muslimská menšina, byly v různých regionech tisíce bílých britských dívek zneužity a hromadně znásilněnygrooming gangy“ [1] složenými převážně z muslimů, kteří to zjevně považovali za své islámské právo. Jedna oběť znásilnění řekla:

„Muži, kteří mi to udělali, nemají žádné výčitky svědomí. Řekli by mi, že to, co udělali, je v jejich kultuře OK.“

Jeden muslimský imám v Británii přiznal, že muslimští muži jsou učeni, že ženy jsou „občanky druhé kategorie, o něco více než movitý majetek a majetek, nad nímž mají absolutní autoritu“ a že imámové hlásají doktrínu, „která ponižuje všechny ženy, ale s bílými ženami [míněno nemuslimkami] zachází se zvláštním opovržením.“

V jiném případu řekl muslim odsouzený za znásilnění britskému soudu, že sdílení nemuslimských dívek za účelem sexu „je součástí somálské kultury“ a „náboženským požadavkem“.

Ať už to „zbožní“ muslimové vnímají jako „náboženský požadavek“ – jak to řekl násilník z ISIS své 12leté oběti – nebo jako součást islámské kultury pákistánské (asijské), somálské (africké) nebo „francouzských konvertitů“, tak nelidské zacházení s nemuslimskými ženami a dětmi a jejich sexuální degradace muslimskými muži, kteří to považují za své „právo“, je dalším „exotickým obohacením“, u něhož se od multikulturalistického Západu zřejmě očekává, že jej přijme s otevřenou náručí.

Raymond Ibrahim je autor knih Defenders of the West a Sword and Scimitar, a významný spolupracovník Gatestone Institute sponzorovaný nadací Shillman Foundation a spolupracovník nadace Judith Rosen Friedman při Middle East Forum.

---------------

Poznámka překladatele

[1] Grooming chápeme jako komplex činností vedoucích k navazování přátelství a emočního spojení s obětí s cílem snížit její zábrany a následně ji sexuálně zneužívat. Grooming se používá také k nalákání nezletilých obětí k různým nezákonným činnostem jako je obchodování s dětmi, dětská prostituce a výroba dětské pornografie. Proces groomingu nejlépe vystihuje české rčení: Když ptáčka lapají, hezky mu zpívají.

Překlad původního textu: The ‚Right‘ to Rape and Enslave Non-Muslim Women
Překlad: Libor Popovský, Helena Kolínská

Poskytl server Gatestone Institute

Marian Kechlibar
16. 7. 2024

Ve špionážní klasice Fredericka Forsytha Šakal se nachází scéna, která musela až do včerejška na...

Daniel Vávra
16. 7. 2024

Pro všechny balistické experty, co mají pocit, že to celý bylo nahraný a další konspirační...

Lubomír Stejskal
16. 7. 2024

Začátkem tohoto roku jsem si koupil lahev portského (Ruby) a uložil ji. Původně pro jednu zvláštní...

Hana Lukešová
16. 7. 2024

V květnu roku 1967 Egypťané obsadili celý Sinajský poloostrov.

Jan Bartoň
16. 7. 2024

Joe Biden vyzval po atentátu na Donalda Trumpa k tomu, aby se do politiky vrátila „slušnost a...

Aston Ondřej Neff
13. 7. 2024

Ministr kultury Martin Baxa si pochvaluje, že vláda má kolo zápasu úspěšně za sebou. Další přijdou...

Aston Ondřej Neff
15. 7. 2024

Událost vyvolala celosvětovou odezvu. Naši političtí předáci reagují lidsky a věcně, přinejmenším v...

Aston Ondřej Neff
16. 7. 2024

Je až pozoruhodné, jak malou pozornost vyvolalo v našich médiích oznámení Roberta Fica z minulého...

Robert Kotzian
15. 7. 2024

Šetření, které ukončila Evropská komise s provozovatelem sítě X, je především vydírání, jehož cílem...

Lukáš Kovanda
15. 7. 2024

Český Green Deal je tu, Fialova vláda ho chce schválit bez pozornosti médií nyní v čase dovolených....

Lidovky.cz, ČTK
16. 7. 2024

Pořadatel protivládních demonstrací Ladislav Vrabel podal ústavní stížnost proti rozsudku, podle...

ČTK, Lidovky.cz
16. 7. 2024

Turecko se potýká s nedostatkem pastevců, to se už projevilo i na snížení počtu chovaného dobytka....

Lidovky.cz, ČTK
16. 7. 2024

V jezeře Matylda u Mostu v pondělí v podvečer našli utonulé dítě. Po pohřešovaném chlapci pátraly...

mls Markéta Lankašová, ČTK
16. 7. 2024

Volba nové předsedkyně europarlamentu, čtrnácti místopředsedů a především rozhodnutí o šéfovi či...

bur Vítězslav Bureš
16. 7. 2024

Česko má za sebou další tropickou noc. Podle meteorologů na přibližně osmině měřicích stanic...

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz