27.5.2020 | Svátek má Valdemar


MIGRACE: Chmurná vize „Nové Evropy“

24.2.2017

Evropská unie postupuje přesně v intencích tzv. „Kalergiho plánu“. Exponenti typu Merkelové vycházejí z toho, že Evropa kvůli nízké porodnosti postupně vymře. Tedy je potřeba, aby přicházeli z Blízkého východu a z Afriky noví přistěhovalci, kteří „oživí“ evropskou populaci. Je to jediný správný názor? U nás si to myslí málokdo.

Jistě, Evropa vymírá a je s tím potřeba něco dělat. Ale podporovat imigraci zcela nekompatibilních lidí? To snad ne...

Pokud půjdeme tímto směrem, co nás čeká? Evropu postupně zaplaví Arabové a Afričané (většinově islámského, sunnitského vyznání), kteří nebudou mít ani v nejmenším v úmyslu přizpůsobit se našemu evropskému standardu. Naopak, jak ukazují západoevropské zkušenosti, oni se budou snažit přizpůsobit Evropu svému vidění věcí. Tedy Evropu islamizovat. Vystavět nové mešity, vytvořit nové enklávy spravované nikoliv podle lokální jurisdikce, ale podle zákonu šaría. Vidíme to všude kolem. Tam, kde si státy nechaly nalézt do země cizorodé živly ve velkém, narostla extrémně kriminalita. To ale není to nejhorší. Imigranti získávají místní občanství, a tak začínají ovlivňovat volební výsledky! Pořádají referenda a dožadují se nových, nezasloužených výhod. Původní obyvatelé postupně ztrácejí půdu pod nohama a mají pocit, že už nejsou pány ve své zemi. Chceme to i u nás? Možná vám Orbán a nebo Zeman nejsou sympatičtí, ale oni instinktivně to nebezpečí vnímají a volají, symbolicky, do zbraně. Současná situace v západní Evropě v mnohém připomíná čas před pádem Říše římské. Dekadentní společnost už není schopna se bránit vpádu barbarů.

Existuje nějaká obrana? Nějaká vize? Jistěže ano... Je bezpodmínečně nutné vypovědět z Evropy všechny ilegální, ekonomické (a islamitické) imigranty. Přechodný pobyt poskytnout pouze prokazatelně válečným uprchlíkům, kteří se vykáží platným (nikoliv falšovaným) průkazem totožnosti.

A co s tím vymíráním? Velmi prosté. Všechny prostředky (a že to jsou milardy eur) vynaložené na podporu imigrace okamžitě předisponovat na poporu rodin, které se rozhodnou mít více než dvě děti. Maximálně zvýšit přídavky na třetí a další dítě. Ne o pár stokorun, ale o tisícovky – aby se rodičům opravdu vyplatilo zakládat větší rodiny... Ovšem pouze těm rodinám, ve kterých jeden nebo oba rodiče trvale pracují. Sociální klima v Evropě je třeba zásadně změnit.

Evropa se musí postavit europotentátům jednotně. Odmítnout ilegální migraci, bránit evropské hranice a nelegály nemilosrdně posílat zpět, odkud přišli. Naši zástupci v EU musí důsledně prosazovat nové volby do evropských orgánů. A pokud budou zvoleni stejní šílenci jako dosud – klidně z EU odejít. Amerika se vzbouřila proti proti starým strukturám a zvolila si do svého čela Trumpa. Evropa musí udělat něco podobného – jinak bídně zahyne.SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní balíček s kolekcí od Rituals
SOUTĚŽ: Vyhrajte luxusní balíček s kolekcí od Rituals

Dopřejte si chvilku odpočinku, kterou vám provoní kosmetika z řady The Ritual of Jing. Právě tu teď totiž můžete vyhrát.


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.