8.12.2021 | Svátek má Květoslava


ISIL: Svatá válka ve jménu sexuální frustrace?

7.10.2014

Podle zpráv pozorovatelů OSN rozpoutali bojovníci islámského státu na dobytém území teror. Ačkoliv útočí s koránem v ruce a se jménem „velkého Alláha“ na rtech za údajné šíření té nejsprávnější víry na světě, v místech, kam se dostanou, vypadají jejich praktiky nikoliv jako bohabojné misie, ale spíše jako řádění vzteklé zvěře urvané z řetězů.

Mezi nejčastější „oslavy“ vítězného tažení islamistů při „rozsévání“ jejich víry patří uřezávání hlav oponentů, hromadné popravy civilistů, sexuální zotročování žen a znásilňování mladých děvčat.  Myslím, že nemusíme být nijak velkými odborníky na islám, abychom mohli říci, že pokud si někdo může Alláhovo učení vykládat tímto způsobem a za projev té nejčistější víry považuje právě tyto praktiky, nesmí mít v civilizované společnosti místo.

Celé to spíš připomíná jednání primitivních zvířat, která v době páření bojují o své teritorium. Je možné toto vypozorovat i na způsobech džihádistů? Veskrze ano. Mnohoženství v islámském světě znamená nedostatek žen pro všechny muže. Silnější „samci“ mají doma malé harémy, na slabší jedince se nedostává. Co má mladý, sexuálně afektovaný muslim potom dělat?

Posměšné hlasy jim přiřadily jako náhradu kozy či ovce, ale jak vidno, „pravověrní“ si našli i jiný způsob. Ve jménu velkého Alláha sešikovali svoje síly a svoji frustraci řeší silou. Možná má celé jejich tažení za Islámský stát  i nějaké politické či materiální pozadí, ale dle způsobu řádění na dobytých územích je sex velmi důležitým faktorem jejich bojového odhodlání.

Tisíce zabitých mužů (konkurentů v „lásce“) a hlavně barbarské chování k najednou dostupným ženám, či ještě hůře k mladým dívkám, které znásilňují hlava nehlava, má obrovskou vypovídací hodnotu. Bojovníci ISIL se mohou tisícekrát vznešeně zaštiťovat koránem, slovy velkého Alláha a šířením jeho učení, jejich činy je usvědčují z obyčejného pudovitého primitivního jednání, které je v tradičním civilizovaném světě vlastní spíše zvířatům.

Je však bohužel zřejmé, že vychází z podstaty a základních tezí jejich víry, jejichž škodlivost pro lidské bytosti však oni, při způsobu svého života, vzdělání a působení okolí, nejsou schopni racionálně pochopit. Můžeme jen doufat, že toto šílené „učení“ s barbarskými zákony soužití dle práva šaría nezvítězí, a to ani díky různým multikulturním obohacovačům u nás doma. Že se nesplní výhrůžky nejradikálnějších islámských vůdců a nepřijde k nám přes dělohy také našich žen.

Psáno pro pravyprostor.cz

Převzato z Kriz.blog.idnes.cz se svolením autora
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.