15.5.2021 | Svátek má Žofie


GLOSA: Genderové třeštění v Kanadě na vzestupu

28.1.2020

Povinný genderový kurz pro malé hokejisty

Každému, kdo tuto problematiku sleduje, je dobře známé jméno Jordana B. Petersona, profesora torontské univerzity a klinického psychologa, autora bestselleru 12 pravidel pro život, který se vzepřel povinnému používání transgenderových zájmen, a dostal se tak do konfliktu se zákonem, jenž podle něj nepřípustně omezuje svobodu projevu: stát nesmí nikomu nařizovat, jak má mluvit.

Na serveru Quilette byl uveřejněn rozhovor s otcem, který dobrovolně vypomáhal s tréninkem žákovského hokejového klubu, v němž hrál jeho syn. Jeho tříletá trenérská činnost byla klubem ukončena pouze z toho důvodu, že vyslovil pochybnost o vhodnosti a potřebnosti kurzu o genderových identitách, který byl hokejovým klubem zaveden jako povinný pro všechny členy.

Jak je vidět, indoktrinace genderovou ideologií je v Kanadě na postupu. Neuniknou jí ani děti ve sportovních klubech a je pouze otázkou času, kdy se stane povinnou součástí výuky na základních školách. Prvňáček pak může překvapit matku otázkou: „Mami, jak můžu být zároveň kluk i holka?“ Co na to chudák matka? Nezbude nic jiného než povinné školení o genderových identitách zavést i pro rodiče.

… a podobně v Anglii

Piers Morgan, hvězda zábavního televizního programu „Dobré jitro, Británie“, si nedávno utahoval z filmu, který v srpnu uvedla na obrazovky BBC a podle nějž už rozeznáváme 100 různých pohlavních identit. Populární vtipálek to komentoval prohlášením, že on se tedy považuje za tučňáka a požaduje volný vstup do oddělení tučňáků v kterékoli zoologické zahradě. Liberální aktivista Liam Austen nato inicioval petici požadující Morganův vyhazov z populárního pořadu, neboť prý projevil neúctu k osobám odlišné pohlavní orientace a vysmívá se jim.

V rozhovoru s novinářem Benjaminem Butterworthem, který petici také podepsal, řekl Morgan:

„Chcete se mě zbavit, protože si myslím něco jiného než vy. Problém dnešních liberálů je, že se stali natolik neliberálními, že chtějí každého přinutit, aby si myslel a říkal to, co oni. A kdo to odmítne, toho znectí, znemožní, zruší. Genderová lobby se snaží umlčet a existenčně zničit každého, kdo s ní nesouhlasí. To je celý smysl vaší petice. Přitom, nic ve zlém, většina lidí považuje teorii o stovce pohlavních identit za naprostý nesmysl.“

Petici za Morganovo vyhození dosud podepsalo 36.000 lidí, petici na jeho podporu 58.000. Ke kterékoli z obou petic se můžete připojit i vy.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.